Czy sądzicie że atrakcje piłkarskie na firmowej imprezie to spoko opcja?

Postautor: komputerowiec » śr lip 26, 2017 3:11 am

Mam razem z naszym menadżerem przygotować imprezę dla pracowników. Raczej w typowo integracyjnym klimacie. Ekipa raczej w większości składa się z facetów więc raczej byłoby fajnie jakoś piłkarsko do nich dotrzeć ;) Jakieś pomysły w temacie atrakcji tego rodzaju???
komputerowiec

Postautor: Kora » śr lip 26, 2017 3:20 am

Nie jestem pewna czy rozumiem Twoje intencje ale chyba nie chodzi o mecz piłki nożnej na przykład? ;) Są freestylowcy oferujący ciekawe usługi tego rodzaju. Musisz w necie poszperać trochę.
Awatar użytkownika
Kora

Postautor: laz » śr lip 26, 2017 5:04 am

Wedle mojego stanu wiedzy to naprawdę dobrych freestylowców jakich warto zobaczyć na żywo w Polsce mamy jak na lekarstwo. On jest jednym z nich - http://dawidpajor.com/oferta/. Ogląda się go z wielką przyjemnością i co istotne nie ma wygórowanych stawek. Za takie atrakcje piłkarskie można zapłacić według mnie znacznie więcej. Dodam że gość stale poszerza swój arsenał trików.
Awatar użytkownika
laz

Postautor: caro » śr lip 26, 2017 7:09 am

Coraz częściej na imprezach firmowych są tego rodzaju widowiska – ludziom się to podoba i w sumie ja się nie dziwię. Zawsze to ciekawsze niż stale chlać te wódę ;)
Awatar użytkownika
caro

Postautor: rybka » śr lip 26, 2017 7:29 am

No tradycja suto zakrapianych imprez integracyjnych powoli się kończy. Teraz coraz powszechniej są właśnie takie atrakcje specjalne czy to z piłką, czy jakieś degustacje win lub piw rzemieślniczych...
Awatar użytkownika
rybka

Postautor: Kilof » śr lip 26, 2017 9:08 am

Ja jednak stawiam na sport. Także moim zdaniem freestyle piłkarski zdecydowanie się nadaje żeby ludzi zintegrować.
Awatar użytkownika
Kilof

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Hobby