Egzamin z języka angielskiego prawniczego

Postautor: Kora » śr kwie 06, 2016 1:46 am

Cześć. Powiedzcie mi proszę coś więcej na temat egzaminów Cambridge English. Chodzi mi o te dla osób pracujących w zawodach prawników, szeroko pojętego prawa. Na jakim poziomie są te egzaminy?
Awatar użytkownika
Kora

Postautor: tiger77 » śr kwie 06, 2016 2:54 am

Cześć. ILEC lub International Legal English Certificate to egzamin na wysokim poziom znajomości języka angielskiego dla prawników. ILEC jest egzaminem na poziomie B2 i C1 biegłości językowej.
Awatar użytkownika
tiger77

Postautor: Bard » śr kwie 06, 2016 4:04 am

ILEC ocenia umiejętności językowe w kontekście prawnym. Egzaminy ILEC na poziomie C1 mogą być wykorzystane jako dowód poziomu znajomości języka niezbędnego do pracy w międzynarodowym kontekście prawnym lub w celu odbycia studiów prawnych na poziomie uniwersyteckim. Celem ILEC:
• ocena zdolności kandydatów do pracy w języku angielskim w międzynarodowym środowisku prawnym
• umożliwienie kandydatom wykazania ich zdolnościami do komunikowania się w języku angielskim z klientami i współpracownikami
• umożliwienie kandydatom wykazania się umiejętnościami lingwistycznymi w instytucjach edukacyjnych i szkoleniowych
• pozytywny i korzystny wpływ na treści dostarczanie dla szkoleń z języka angielskiego dla celów prawnych
• zapewnić egzaminy, które jest sprawiedliwy dla wszystkich kandydatów i które spełniają międzynarodowe standardy
Awatar użytkownika
Bard

Postautor: Kora » śr kwie 06, 2016 5:12 am

Dzięki. To mi w zupełności wystarczy.
Awatar użytkownika
Kora

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Hobby