Jakie modele najchętniej sklejacie?

Postautor: komputerowiec » pt lis 04, 2016 11:07 am

Witam. Od niedawna interesuję się modelarstwem i nie mam jeszcze w tej dziedzinie większego rozeznania. Dlatego też chciałbym Was zapytac, czy macie swojego ulubionego producenta modeli? A może jakies konkretne modele do sklejenia moglibyscie mi polecić?
komputerowiec

Postautor: cisco » pt lis 04, 2016 12:28 pm

Do moich ulubionych firm produkujących modele do sklejania należy ta, która prezentuje swoją ofertę pod adresem internetowym dozabawy.com/238_trumpeter. Modele te są przeznaczone w większości dla osób od 14. roku życia. To dobry wiek na rozpoczecie swojej przygody z modelarstwem, gdyż mając naście lat, człowiek zaczyna świadomie precyzować swoje zainteresowania. Tak przynajmniej wynika z moich obserwacji. Oczywiście dla nieco starszych, ale jeszcze niedoswiadczonych modelarzy, których wciągnęło klejenie modeli, zestawy tej firmy też będą odpowiednie.
cisco

Postautor: meller » pt lis 04, 2016 1:45 pm

A jeśli chodzi o moje ulubione modele do sklejania, to lubie przede wszystkim rózne pojazdy i figurki wojenne, np. takie jakie oferuje firma opisująca swoją ofertę pod linkiem dozabawy.com/235_italeri. Wśród propozycji tego producenta znajdują się również modele imponujących ciężarówek oraz zabytkowych samochodów. Zarówno amatorzy, jak i doświadczeni modelarze znajdą tutaj coś dla siebie.
Awatar użytkownika
meller

Postautor: komputerowiec » pt lis 04, 2016 2:00 pm

Jak dotąd nie sklejałem jeszcze modeli czołgów ani innych pojazdów wojennych, ale teraz mnie zainteresowały. Chyba zamówię sobie czołg, samolot wojskowy i może odrzutowiec z czasów II wojny światowej. Figurki żołnierzy też są całkiem ciekawe, no i niedrogie. Fajnie byłoby mieć na swojej półce sporą kolekcję historycznych modeli.
komputerowiec

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Hobby