Dobry kurs wizażu w Elblągu – co polecacie?

Postautor: Kalinka » pn mar 27, 2017 1:49 am

Mimo, że od dawna używam różnego rodzaju kosmetyków do makijażu, cały czas czuję, że robie coś źle. Efekt końcowy nie jest może najgorszy, ale wydaje mi się, że można zrobić to wszystko zdecydowanie lepiej. Ponadto potrzebuję trochę zmiany, bo ciągle otaczają mnie stereotypowe wzory, których mam już dosyć. Gdzie mogę się odmienić?
Awatar użytkownika
Kalinka

Postautor: Bazia » pn mar 27, 2017 2:22 am

Najgorsze jest jak człowiek się do czegoś przyzwyczai i z tego przyzwyczajenia nie chce niczego zmieniać. Ja uwazam, że nawet jak coś jest dobre, to warto popracować nad tym żeby było jeszcze lepsze. W kwestii wizażu tym bardziej, bo przeciez mody się zmieniają, a co za tym idzie człowiek musi też inaczej wyglądać.
Awatar użytkownika
Bazia

Postautor: Kora » pn mar 27, 2017 2:54 am

Jeśli nie czujesz się pewnie w kwestii robienia makijażu to jesteś idealną kandydatką na kurs wizażu. Na takim na pewno dowiesz się, co robisz źle, a co dobrze. Dowiesz się tez jakie kosmetyki dobierać i czy Twoja cera jest odpowiednia do robienia lekkiego czy mocniejszego makijażu. Poza tym zmienisz fryzurę, czy styl ubierania. Sama przesłam taką metamorfozę i czuję się rewelacyjnie teraz :))))
Awatar użytkownika
Kora

Postautor: Kalinka » pn mar 27, 2017 4:20 am

A gdzie jeśli można wiedziec?
Awatar użytkownika
Kalinka

Postautor: Kora » pn mar 27, 2017 5:02 am

Zajrzyj tutaj http://metamorfoza.elblag.pl/index.php?id=podstrony&idd=23 i metamorfozę masz załatwioną jak w banku :))) Akademia organizuje najlepszy kurs wizażu w Elblągu, a kto wie może i w północne Polsce. Oferta jest bogata i zróżnocowana i dotyczy praktycznie całego ciała od stóp do głowy.
Awatar użytkownika
Kora

Postautor: Bard » pn mar 27, 2017 5:14 am

Chyba coś takiego mojej małżonce na urodzinki sprawie...
Awatar użytkownika
Bard

Postautor: Kora » pn mar 27, 2017 6:59 am

No jak najbardziej z takiego prezentu się ucieszy :))) Każda kobieta na pewno byłaby szczęśliwa, jak mogłaby z takiego skorzystać.
Awatar użytkownika
Kora

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Hobby