Czy w internetowym sklepie rehabilitacyjno medycznym kupię coś na zdrowy sen?

Postautor: pałka » czw wrz 07, 2017 2:14 am

Od kilku tygodni mam problem ze snem i jak przypuszczam po występujących objawach głónym tego powodem może być na przykład źle dobrana poduszka, na której sypiam. Chciałabym kupić coś profesjonalnego, co daje gwarancje tego, żę ciało jest odpowiednio ułożone podczas nocnego odpoczynku. Czy w sklepach medycznych coś takiego dostanę?
Awatar użytkownika
pałka

Postautor: rybka » czw wrz 07, 2017 2:35 am

Nie wiem czy we wszystkich, ale w ortomedyczny.pl coś takiego widziałam. Moja siostra używała i wiem, że do dzisiaj zasypia na tego rodzaju poduszakch. Sama nie używam, bo nie odczuwam takiej potrzeby.
Awatar użytkownika
rybka

Postautor: pałka » czw wrz 07, 2017 2:54 am

No to się ciesz, bo jak człowiek nie może zasnąć to naprawdę bardzo ciężko później wstać wypoczętym następnego dnia.
Awatar użytkownika
pałka

Postautor: meller » czw wrz 07, 2017 3:10 am

Ja akurat wiem coś o tym. Poduszki rehabilitacyjne pomagają także na chrapanie, bo są w ten sposób zrobione, że ciało układa się optymalnie w stosunku do schorzeń, jakie się ujawniają podczas snu.
Awatar użytkownika
meller

Postautor: brad » czw wrz 07, 2017 5:21 am

Faktycznie tak jest, ale dowiedziałem się o tym, nie w praktyce tylko z opisów jakie można znaleźć na przykłąd tutaj https://www.ortomedyczny.pl/, gdzie działa internetowy sklep rehabilitacyjno medyczny, oferujący tego typu towary. Ja człowiek odniesie kontuzję to będzie wiedział przynajmniej co zastosować.
Awatar użytkownika
brad

Postautor: Krasnas » czw wrz 07, 2017 6:15 am

Oby tych kontuzji było jak najmniej...
Awatar użytkownika
Krasnas

Postautor: kocica » czw wrz 07, 2017 8:56 am

Hehe, no właśnie, ale teraz to nawet nie trzeba sportó kontaktowych, żeby kontuzje odnosić. W dzisiejszych czasach na przykład bardzo popualrne jest bieganie i z tego co wiem to i tam zdarza się całe mnóśtwo kontuzji. Niektórzy to nawet w ten sposób potrafią sobie odmóić biegania, twierdzą, że zbyt dużę zagrożenie...
kocica

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Offtopic