Co sądzicie o marce bielizny BIGGI? Wygodne są ich biustonosze?

Postautor: osełka » czw paź 26, 2017 10:34 pm

Mam krótkie pytanie jak wyżej, czy któraś z was miała bieliznę tej firmy? Głównie interesują mnie biustonosze bo mam o tyle problem że jeżeli jest on źle dopasowany to strasznie się męczę nosząc go. Może mi ktoś coś więcej o nich powiedzieć?
Awatar użytkownika
osełka

Postautor: taszka » czw paź 26, 2017 10:54 pm

Brałam ich biustonosze na próbę bo były w fajnej cenie i są bardzo wygodne. Tutaj na stronie https://www.atrakcyjna.pl/110/bielizna+BIGGI masz całkiem sporą ofertę produktów marki BIGGI ale to już musisz na sobie przetestować bo różnie się układa na ciele. Według mnie warto ;)
Awatar użytkownika
taszka

Postautor: Bistrol » czw paź 26, 2017 11:23 pm

Nawet jak akurat ta marka ci nie będzie specjalnie pasować to na atrakcyjna.pl znajdziesz taki wybór że dopasujesz coś idealnie do swojego ciała. Zamawiałem tam już sporo razy i razem z żoną jesteśmy zadowoleni z zakupów. Wszystko jest naprawdę super jakości.
Awatar użytkownika
Bistrol

Postautor: osełka » czw paź 26, 2017 11:57 pm

No ja właśnie przed chwilą znalazłam taki szlafrok na zamek i mam zamiar go kupić tylko nie chcę zamawiać tylko jednej rzeczy. Patrzę jeszcze na inne marki bielizny a jak by ktoś chciał taki szlafrok to na https://www.atrakcyjna.pl/c/pl/7_15/5/1/0/long/szlafroki.html jest kilka modeli na zamek ;)
Awatar użytkownika
osełka

Postautor: Mysza » pt paź 27, 2017 12:33 am

Na pewno warta uwagi jest też firma Forex bielizna tej firmy jest bardzo elastyczna i dopasowuje się do ciała. Na https://www.atrakcyjna.pl/24/bielizna+forex masz całą ofertę. Firma robi głównie pidżamy ale można znaleźć kilka biustonoszy ich produkcji.
Awatar użytkownika
Mysza

Postautor: Kalinka » pt paź 27, 2017 3:18 am

To też zależy ci dobrze ci się nosi usztywniany biustonosz. Ta firma robi głównie takie ale w ofercie znajdziesz też zwykłe materiałowe tylko jest ich na pewno dużo mniej.
Awatar użytkownika
Kalinka

Postautor: osełka » pt paź 27, 2017 6:00 am

Usztywniany to nie jest jakiś wielki problem bo mam takich kilka które bardzo dobrze mi się nosi. Główny problem to dobre dopasowanie do kształtu biustu bo niektóre biustonosze są robione w formie leja i ciężko to normalnie nosić.
Awatar użytkownika
osełka

Postautor: taszka » pt paź 27, 2017 6:45 am

Raczej tutaj nie będziesz miała tego problemu. Masz odpinane ramiączka więc możesz sobie wszystko wyregulować pod siebie. Cena jak za biustonosz takiej jakości jest naprawdę niska bo widziałam podobne i dużo dużo drożej.
Awatar użytkownika
taszka

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Offtopic