Jaki fotograf dziecięcy w Tychach dla niespokojnych dzieci??

Postautor: osełka » wt lis 21, 2017 11:33 pm

mam taki problem, bo chcemy z mężem zrobić zdjęcia pamiątkowe naszych dzieci. Dziewczynka ma sześć lat, chłopiec cztery. Oboje są bardzo żywiołowi i nie wyobrażam sobie jak pozują u fotografa… to będzie jakiś dramat. Znacie może fotografa, który byłby w stanie ich ogarnąć? Albo jakieś wskazówki jak uspokoić dzieci? Wzięłabym je na długi spacer czy coś, by się wyszalały, ale wtedy już nie będą wyglądać jak do zdjęcia…
Awatar użytkownika
osełka

Postautor: Mysza » wt lis 21, 2017 11:44 pm

nie przejmuj się, naprawdę wiele dzieci tak ma.;) z wizytami u fotografa zawsze są jakieś cyrki. Na przykład moja mała bratanica jest spokojna, ale boi się i zaczyna płakać jak idzie do studia… i oczywiście cała buźka czerwona i smutna. Na pewno pracownicy odgrywają dużą rolę, trzeba szukać dobrego fotografa. Dzieci mogą też wziąć ze sobą ulubione zabawki, może to je czymś zajmie.
Awatar użytkownika
Mysza

Postautor: komputerowiec » śr lis 22, 2017 2:03 am

dzieci można też zająć puszczając im bajkę na telefonie, patrzą jak zahipnotyzowane.:D ale jednak nie zawsze o taki sposób chodzi.;)
komputerowiec

Postautor: Bazia » śr lis 22, 2017 4:29 am

mogę ci polecić panią fotograf, u której byłam z moim szkrabem – wiercipiętą… Ogłasza się na stronie http://www.foto-odbicie.pl/index.php/fotografia-dziecieca-tychy/. Potwierdzam, że naprawdę dobry fotograf dziecięcy w Tychach jest w stanie malucha uspokoić i zaciekawić.;) a jakie rady? Może unikać kolejek – najlepiej umówić się tak, by iść od razu, nie każde dziecko dobrze znosi czekanie. Poza tym warto samemu być spokojnym. Jak się mama denerwuje to maluch też zaczyna silniej reagować. To ważne.
Awatar użytkownika
Bazia

Postautor: osełka » śr lis 22, 2017 5:07 am

może racja, ale jak tu się uspokoić.:D może spróbuję skontaktować się z tą Panią i mi coś podpowie jak powinnam się przygotować do zdjęcia.;)
Awatar użytkownika
osełka

Postautor: Kora » śr lis 22, 2017 6:24 am

a ja jeszcze dodam, że z dziećmi naprawdę warto rozmawiać. Jeśli im się wytłumaczy dokładnie o co chodzi z tą wizytą u fotografa i zdjęciami będą lepiej reagować, poczują się takie bardziej dorosłe. Do tego jak ktoś już wyżej pisał, ulubiona zabawka w dłoń i do dzieła.
Awatar użytkownika
Kora

Postautor: Bazia » śr lis 22, 2017 8:35 am

dokładnie, rozmowa też może przynieść efekty, ale to też zależy od wieku dziecka, bo wiadomo, że te najmniejsze nie zrozumieją jeszcze co się im tak tłumaczy.;)
Awatar użytkownika
Bazia

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Offtopic