Gdzie kupić dobry lek przeciwbólowy bez recepty i za rozsądną kwotę?

Postautor: meller » śr gru 13, 2017 12:27 am

Zmagam się z pewnymi dolegliwościami bólowymi z uwagi na kontuzję mięśnia. Wiem, że ze środkami na ból trzeba uważać ale może znacie jakiś w miarę dobry, co nie obciąża żołądka i nie jest na receptę? Nie ukrywam że zależy mi też na niskiej cenie.
Awatar użytkownika
meller

Postautor: Mysza » śr gru 13, 2017 2:43 am

Hm, jest wiele preparatów – najlepiej zapytać w którejś aptece bo tam Ci kompetentnie doradzą. I rzeczywiście jak mówisz lepiej z zażywaniem takich specyfików uważać...
Awatar użytkownika
Mysza

Postautor: Mika » śr gru 13, 2017 4:24 am

Mi osobiście pomagają raczej łagodne środki, takie są też najbezpieczniejsze ponieważ nie uzależniają i nie podrażniają układu pokarmowego.
Awatar użytkownika
Mika

Postautor: Bistrol » śr gru 13, 2017 6:06 am

Pamiętam że swego czasu kupowałem coś na ból przez stronkę AptekaMini.pl, tylko nie pamiętam szczegółów. Natomiast sam lek był skuteczny bo ząb przestał mnie wtedy boleć.
Awatar użytkownika
Bistrol

Gdzie kupić dobry lek przeciwbólowy bez recepty i za rozsądn

Postautor: kocica » śr gru 13, 2017 6:38 am

Wybór środków bez recepty jest w Polsce naprawdę duży, natomiast skuteczność jest kwestią indywidualną... Tu jest całkiem dużo opcji, to ta apteka co kolega wyżej pisał - aptekamini.pl/category/bez-recepty-preparaty-przeciwbolowe. Moim zdaniem lepiej jest trochę poszukać i wziąć taki lek przeciwbólowy który ma dobre opinie. W tym przypadku jest o tyle fajnie że Apteka MINI ma sprawdzony asortyment i ja ją mogę spokojnie polecić – cennik też mają świetny.
kocica

Postautor: laz » śr gru 13, 2017 7:15 am

Leki na pewno opłaca się kupować przez internet bo jest zdecydowanie taniej niż w takim normalnym trybie. A jak się czegoś nie wie można napisać i farmaceuta wyjaśni wszelkie kwestie.
Awatar użytkownika
laz

Postautor: Bard » śr gru 13, 2017 8:24 am

Jak już sięgam po leki przeciwbólowe to zawsze staram się brać jak najmniejsze dawki, żeby nie przyzwyczajać organizmu. I powiem Wam że to zdaje egzamin przynajmniej u mnie.
Awatar użytkownika
Bard

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Offtopic