Czy dobre opinie o Adidas Tubular nie są przesadą?

Postautor: brad » wt lut 26, 2019 2:18 pm

Cześć, zastanawiam się nad zakupem nowych adidasów i wpadly mi w oko te z seri Originals, konkretnie jedne z tubularów. Ktos z was ich używa? Naprawde są tak wygodne, jak piszą o nich w necie?
Awatar użytkownika
brad

Postautor: laz » wt lut 26, 2019 3:02 pm

są super wygodne i jak masz kasę to nawet się nie zastanawiaj
Awatar użytkownika
laz

Postautor: Mika » wt lut 26, 2019 4:29 pm

dokładnie, one mają nie tylko bajerancki wygląd, ale są też naprawdę bardzo wygodne, stopa się w nich nie poci, mają bardzo miękka podeszwe z dobra amortyzacja i w ogole są super. Także moge tylko potwierdzic, za dobra opinia o Adidas Tubular jest w pełni uzasadniona i jak potrzebujesz lekkich butow w sportowym stylu wykonania, pasujących do luznych stylizacji to naprawde warto sie na nie skusic
Awatar użytkownika
Mika

Postautor: Kamaz » wt lut 26, 2019 7:26 pm

dla mnie te wszystkie nowe wersje sportowych butow są bardzo wygodne, i te Adidasy i Nike Air Max mają opnie butów super wygodnych, sprawdzających się w codziennych aktywnościach, a nawet w rekreacyjnym uprawianiu różnych sportów. Jak byś szukał okazji cenowych, żeby kupić wspomniane przeze mnie AirMaxy to pod tym adresem https://ctxsport.com/produkt/buty-nike-air-max-sequent-3/ znajdziesz oryginalne buty z tej serii w super cenie. W razie niedopasowania nie bedziesz mial najmniejszego problemu ze zwrotem.
Awatar użytkownika
Kamaz

Postautor: brad » wt lut 26, 2019 8:52 pm

no to udało sie wam mnie przekonac, co do tych Ników to tez sie nad nimi zastanawiałem, ale na razie zostane przy adaskach. Pozdro!
Awatar użytkownika
brad

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Offtopic