Jak może być fajna zawieszka drewniana na drzwi wejściowe?

Postautor: taszka » czw mar 23, 2017 5:28 am

Hej, hej! Jak w temacie - macie może na swoich drzwiach jakieś fajne zawieszki z drewna? Na przykład z jakimś napisem albo rysunkiem? Chciałabym coś takiego mieć u siebie i szukam inspiracji. Z góry dzięki za każdą pomoc!
Awatar użytkownika
taszka

Postautor: osełka » czw mar 23, 2017 8:13 am

Tez uważam, że jest to super dekoracja i od razu jak ty wracasz do domu lub przychodzą goście, to jakoś się tak robi radośnie na sercu już od progu… U nas są napisy i na drzwiach wejściowych i też na wszystkich prawie drzwiach wewnętrznych. Na wejściu jest napis: “Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”. Mąż go sam wypalił na kawałku drewna sosnowego, efekt po prostu świetny!
Awatar użytkownika
osełka

Postautor: Mysza » czw mar 23, 2017 10:24 am

To ja z kolei kupiłam gotowy ze sklepu internetowego http://naklejkomania.eu/53-tabliczki-ozdobne-z-cytatami. Akurat moja zawieszka drewniana jest w takim wesołym stylu, bo ma kształt deski do krojenia i jest na niej właśnie taki optymistyczny cytat. Ale jakbyś wolała powazniej, to w tym sklepie mają bardzo duży wybór
Awatar użytkownika
Mysza

Postautor: kocica » czw mar 23, 2017 12:06 pm

No proszę, ja też mam swoją od firmy Naklejkomania. Wybrałam taką bardziej klasyczną, po prostu ozdobny napis “Witamy” i “Miłego Dnia” eleganckimi literami i z rysunkiem kwiatowym na górze. Tak tylko na potwierdzenie, że jest duża różnorodność w tym sklepie ;) Generalnie bardzo polecam ze swojej strony.
kocica

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Offtopic