Szukam pracy hostessy w Warszawie. Help!

Postautor: osełka » pn maja 15, 2017 12:04 am

Myślałam, że mi będzie łatwo o pracę hostessy w stolicy, bo robiłam to dużo wcześniej, ale tutaj serio jest duża rywalizacja! Czy może ktoś z was wie, jak sprawnie sobie szukać zleceń? Oczywiście mam namyśli wyłącznie legalną pracę, z podpisaną umową. Nie chcę, żeby moje jedyne doświadczenie zawodowe się marnowało od kiedy tu się wprowadziłam
Awatar użytkownika
osełka

Postautor: Mysza » pn maja 15, 2017 2:04 am

Nie panikuj, tylko wejdź na http://www.hostamo.pl/hostessy-warszawa/. Tam masz wszystko o agencji zatrudniającej hostessy w Warszawie. Miałam przyjemność dla nich pracować całe studia i bardzo sobie ceniłam warunki, stawki i takie tam
Awatar użytkownika
Mysza

Postautor: Kalinka » pn maja 15, 2017 4:34 am

Też tak zawsze mówię, zamiast się męczyć samemu szukać, najlepiej się zapisać do jakiejś agencji która ma kontakty i problem szukania zleceń jest z głowy
Awatar użytkownika
Kalinka

Postautor: Kora » pn maja 15, 2017 6:31 am

Ja też pracuje regularnie dla agencji hostess i sobie chwalę, ale pamiętaj, że to nie jest takie łatwe żeby się dostać. Musisz być doświadczona, wysoka, znać języki najlepiej. Ułatwią ci sprawę znacznie, ale oni chcą mieć gwarancję że się sprawdzisz :D
Awatar użytkownika
Kora

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Offtopic