Szykuję się do zawodów – gdzie znajdę profesjonalne treningi personalne w Krakowie?

Szykuję się do zawodów – gdzie znajdę profesjonalne treningi personalne w Krakowie?

Postautor: kocica » wt maja 23, 2017 1:56 am

Szykuję się właśnie do jednego biegu charytatywnego i chciałam się przygotować jak najlepiej do niego. Zależy mi wobec tego, żeby maksymalnie podnieść swoją wydolność. Wiadomo, nic ta nie motywuje, jak odpowiednie instrukcje od trenera personalnego. Szukam więc specjalisty od treningów kardio, który będzie potrafił mnie do takich zawodów przyszykować :)
kocica

Postautor: komputerowiec » wt maja 23, 2017 2:41 am

A co za filozofia? Kiedy masz ten bieg? Po prostu biegaj coraz dłuższe dystanse i się sama przygotujesz. Do tego nie trzeba mieć trenera osobistego.
komputerowiec

Postautor: cisco » wt maja 23, 2017 4:36 am

Nie zgodzę się z Tobą. Trenerzy przede wszystkim pomagają ćwiczyć tak, żeby sobie krzywdy nie zrobić i wcale się koleżance nie dziwię, że chce znaleźć kogoś takiego. Osobiście polecam treningi w studio, które miesci się między innymi na ulicy Wodociągowej 47. Nazwy nie pamiętam, ale opieram się na relacji kolegi, który do nich chodzi i jest bardzo zadowolony. Zresztą… widać po nim, że ćwiczy.
cisco

Szykuję się do zawodów – gdzie znajdę profesjonalne treningi

Postautor: blitz » wt maja 23, 2017 5:09 am

A to ja wiem, o którym studio kolega mówi. Rzeczywiście, można się tam udać na najbardziej profesjonalne treningi personalne w Krakowie, a to dzięki temu, że mają szerokie doświadczenie i wciąż się rozwijają. Najlepiej sama zajrzyj na studiosynergy.pl/trening-personalny/, gdzie dowiesz się więcej o prowadzonych przez nich treningach.
blitz

Postautor: kocica » wt maja 23, 2017 7:06 am

No i gicio :) A ile sobie liczą za treningi?
kocica

Postautor: blitz » wt maja 23, 2017 7:16 am

Masz to opisane na stronie, ale nie martw się, nie zedrą z Ciebie ;)
blitz

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Offtopic