Ochrona hotelu – potrzebuję szeregu zabezpieczeń.

Postautor: osełka » śr maja 24, 2017 2:04 am

Witam! Moje marzenie z dzieciństwa spełniło się: jestem właścicielką hotelu. Firma prosperuje coraz to lepiej, więc muszę coraz bardziej dbać o różnego rodzaju zabezpieczenia, aby goście w moim hotelu czuli się bezpiecznie. Zatrudniłam także panów do ochrony. Zastanawiam się, jakie konkretne kroki powinnam podjąć, aby cieszyć się jeszcze większym zaufaniem?
Awatar użytkownika
osełka

Postautor: meller » śr maja 24, 2017 2:20 am

Myślę, że masz bardzo rozsądne podejście, jeśli chodzi o zarządzanie własną działalnością. To dobrze o Tobie świadczy, że tak się liczysz z potrzebami gości.
Awatar użytkownika
meller

Postautor: laz » śr maja 24, 2017 2:36 am

Jeśli masz w hotelu ochronę, to szafa na broń też się przyda. Na stronie: x47.pl/Sejfy/Szafy-na-bron możesz dostać szafy, które mam nadzieję, że nigdy nie będą musiały zostać otwarte. Jednak broń warto mieć, zwłaszcza w miejscach, gdzie jest dużo ludzi i ochrona. Goście na pewno też będą czuli się w takim miejscu bezpiecznie.
Awatar użytkownika
laz

Postautor: Krasnas » śr maja 24, 2017 4:09 am

Zgodzę się z kolegą. Obecność takich zabezpieczeń jak szafa na broń czy sejf, podnoszą Twój profesjonalizm, a co za tym idzie – klienci będą czuli się u Ciebie komfortowo i bezpiecznie.
Awatar użytkownika
Krasnas

Postautor: Bistrol » śr maja 24, 2017 6:10 am

A właśnie, sejf! Istnieje nawet specjalna kategoria sejfów hotelowych. Wejdź na stronę internetową: x47.pl/Sejfy/Sejfy-hotelowe aby nabyć sejf przeznaczony do hotelu. Sejfy hotelowe są dostępne w różnych rozmiarach, choć dla gości nie ma to znaczenia – najważniejsze, że dbasz o ich wygodę i bezpieczeństwo. Docenią to.
Awatar użytkownika
Bistrol

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Offtopic