Czy warto robic kurs operatora podestów ruchomych przejezdnych?

Postautor: meller » pt cze 16, 2017 1:03 am

Mam kilka zrobionych kursów ale powoli mnie ta praca nuzy momentami i myslalem żeby cos zmienic. No i tak mi ten kurs przyszedł do glowy. Opłaca się robic taki kurs? Potrzebuja do pracy z takim kursem?
Awatar użytkownika
meller

Postautor: brad » pt cze 16, 2017 3:44 am

Wiesz to jest tak ze w niektórych miejscach potrzebuja. Ale to musiałbyś się sam zorinetowac po ofertach pracy no i dowiedziec gdzie ewentualnie miejsca sa. Bo sam kurs operatora podestów ruchomych przejezdnych to jest spoko bo daje znowu nowe uprawnienia.
Awatar użytkownika
brad

Postautor: laz » pt cze 16, 2017 5:00 am

Jest tak ze w duzych firmach operator podestów ruchomych przejezdnych jest. No a jak się chcesz dostac to może zrobc sobie kurs np. tu http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl/kurs-operatora-podestow-ruchomych-przejezdnych/ to jest firma szkoleniowa która wlasnie robi tez takie kursy no i zajmuje się BHP. Powiedza ci co z urządzeniami z których będziesz korzystal czy dowiesz się o budowie maszyn wiecej.
Awatar użytkownika
laz

Postautor: tiger77 » pt cze 16, 2017 7:39 am

Jak ja tam zaglądałem na strone to jest 30 godzin teorii i 10 godzin praktyki no i w sumie nie jesto to jakos wiele strasznie godzin żeby to zrobic. Wiec w sumie wychodzi jeden tydzień pracy :P Tylko zalezy jak to czasowo jest zorganizowane.
Awatar użytkownika
tiger77

Postautor: Bard » pt cze 16, 2017 9:42 am

Przy tego typu pracach wazne jest tez BHP… o czym wiele osob zapomina. A poza tym egzamin zawsze zdaje się przed urzedem dozoru technicznego który ma swoje siedziby w roznych miejscach w kraju.
Awatar użytkownika
Bard

Postautor: laz » pt cze 16, 2017 10:42 am

W tym osrodku BHP-KOMPLEX sa organizowane wlaslnie tez szkolenia BHP ale to przede wszystkim skierowane do osob które w firmie nie maja inspektorów BHP od tego czy glownie male i srednie firmy no i oni robia tez kursy specjalistyczne tez kurs na wózek widłowy. Chcesz to sam poczytaj na stronie.
Awatar użytkownika
laz

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Offtopic