Jakie dobre agencje pracy w Holandii?

Postautor: tiger77 » ndz cze 25, 2017 8:44 pm

jak w temacie, jakie dobre agencje pracy byście polecili? I w ogóle na co zwracać uwagę decydując się na agencję? Jeszcze nigdy nie byłem za granicą na dorabianiu i jestem bardzo niezorientowany. Jeśli wy byliście albo jesteście podzielcie się swoimi historiami. Jak to było, czemu wyjechaliście itd.
Awatar użytkownika
tiger77

Postautor: Mysza » ndz cze 25, 2017 9:46 pm

jak w temacie, jakie dobre agencje pracy byście polecili? I w ogóle na co zwracać uwagę decydując się na agencję? Jeszcze nigdy nie byłem za granicą na dorabianiu i jestem bardzo niezorientowany. Jeśli wy byliście albo jesteście podzielcie się swoimi historiami. Jak to było, czemu wyjechaliście itd.
Awatar użytkownika
Mysza

Postautor: Kalinka » ndz cze 25, 2017 11:48 pm

no dokładnie, te agencje nie działają w próżni, muszą zawsze spełniać jakieś normy. Polecam stronę internetową marvelpc.pl/praca-w-holandii/jaka-agencje-pracy-w-holandii-wybrac.html, można się dowiedzieć paru ciekawych rzeczy i jak znaleźć dobre agencje pracy w Holandii. Poza tym fajnie popytać po znajomych, teraz tyle osób wyjeżdża, że zawsze ktoś kogoś zna i coś słyszał.
Awatar użytkownika
Kalinka

Postautor: laz » pn cze 26, 2017 1:56 am

od siebie dodam, że zanim się komuś zawierzy siebie i wyjedzie warto zrobić naprawdę porządny reaserch w Internecie. Można znaleźć przy okazji wiele przydatnych informacji o prawie pracy w danym kraju, jak chronić się przed oszustami i tak dalej. Ale myślę, że jednak więcej jest porządnych biur, niż oszustów, tylko o tych drugich się częściej słyszy, są głośniejsi.
Awatar użytkownika
laz

Postautor: Kalinka » pn cze 26, 2017 4:46 am

zgadzam się.;) media w ogóle lubią trąbić o nieszczęściach. Prędzej usłyszymy, że ktoś wyjechał i trafił na nielegalny obóz pracy, niż że ktoś wyjechał i się dorobił. A z doświadczenia wiem i widzę, że po prostu wiele ludzi przyjeżdża ze sporą kasą i potem podnosi się ich poziom życia.
Awatar użytkownika
Kalinka

Postautor: tiger77 » pn cze 26, 2017 6:23 am

dzięki za komentarze, wszystkie bardzo się przydadzą. Na pewno pierwszy raz jest najtrudniejszy, ale myślę, że jakoś sobie poradzę. Mam nadzieję, że macie racje i jednak jest więcej ludzi uczciwych, niż wyzyskiwaczy. Też słyszałem wiele dobrego o pracy w Holandii i właśnie dlatego mam zamiar tam pojechać.
Awatar użytkownika
tiger77

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Offtopic