Modlitewniki na nowennę pompejańską dla kółka różańcowego. Gdzie?

Postautor: Kalinka » śr sie 30, 2017 10:49 pm

Mam krótkie pytanie jak w temacie. Wiecie gdzie mogę dostać takie modlitewniki? Robię to na prośbę mojej mamy która należy do kółka różańcowego ale niestety w sklepie u nas w mieście nie ma takiej ilości jakiej potrzebujemy.
Awatar użytkownika
Kalinka

Postautor: rybka » czw sie 31, 2017 1:17 am

Znam jedną stronę gdzie można kupić modlitewniki nowenna pompejańska też jest w ofercie na http://wydawnictwojut.pl/produkty/modlitewniki/nowenna-pompejanska/. To wydawnictwo specjalizuje się w szerzeniu słowa Bożego więc znajdziesz tam praktycznie wszystko z tej dziedziny.
Awatar użytkownika
rybka

Postautor: Bistrol » czw sie 31, 2017 3:55 am

W sklepie o którym mówisz nie można zamówić większej ilości? Wydaje mi się że powinna być taka możliwość i nie wiem czy czas realizacji nie będzie dużo szybszy niż w sklepie internetowym :)
Awatar użytkownika
Bistrol

Postautor: Kalinka » czw sie 31, 2017 6:35 am

Nie pytałam w sumie więc ciężko mi powiedzieć. Zaraz zobaczę na tej stronie o której pisała koleżanka wyżej i dowiem się jaki był by czas realizacji. Z tego co wiem to mamie zależy na ilości około 100 sztuk więc ciekawe czy mają tyle na stanie.
Awatar użytkownika
Kalinka

Postautor: taszka » czw sie 31, 2017 8:40 am

Jeżeli jest to wydawnictwo to powinni mieć wydrukowane znaczne ilości więc myślę że nie będzie z tym problemu ale to już musisz osobiście się kontaktować :)
Awatar użytkownika
taszka

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Offtopic