Które przedszkole w Poznaniu możecie polecić?

Postautor: pałka » wt sie 29, 2017 11:28 pm

Do tej pory moim synkiem opiekowała się babcia ale ostatnio znacznie podupadła na zdrowiu i niestety nie ma na to sił. Moje dziecko to żywy i ciekawy świata chłopczyk. Boję się, że w przedszkolu uznają go za rozpieszczonego brzdąca i będzie mu ciężko. Słyszeliście może o jakimś dobrym przedszkolu?
Awatar użytkownika
pałka

Postautor: rybka » śr sie 30, 2017 12:07 am

Dla dziecka to lepiej jak pójdzie miedzy inne dzieci bo nauczy się żyć w grupie, dzielić się zabawkami no i na pewno sporo się nauczy. Myślę, że większość przedszkoli jest fajna.
Awatar użytkownika
rybka

Postautor: Bistrol » śr sie 30, 2017 2:14 am

Niestety, czasem się zdarza, że panie przedszkolanki nie odróżniają (albo nie chcą odróżnić) dziecka niegrzecznego od takiego, które wymaga zmiany bodźców. Ja poleciłbym ci to przedszkole Poznań nie ma lepszego, uwierz mi. Kadra zna różne metody postępowania z dziećmi, rozwija ich samodzielność i kreatywność. Zresztą zajrzyj tu: http://latawce-dmuchawce.pl/, sama się przekonasz.
Awatar użytkownika
Bistrol

Postautor: rybka » śr sie 30, 2017 4:06 am

Ale czy to nie jest prywatne przedszkole? No chyba, że cię na to stać.
Awatar użytkownika
rybka

Postautor: pałka » śr sie 30, 2017 5:33 am

W tym momencie jest mi to obojętne. Na dziecku oszczędzać nie będę. Ważne, żeby się dobrze przyjął i był zadowolony.
Awatar użytkownika
pałka

Postautor: Bistrol » śr sie 30, 2017 7:19 am

Owszem, to jest placówka prywatna ale to najlepsze przedszkole niepubliczne w Poznaniu. Każdy, kto miał z nim styczność ci to powie. Powodem jest doświadczona i wykwalifikowana kadra, stosująca najnowsze metody wychowawcze. Tutaj celem nadrzędnym jest wszechstronny rozwój dziecka bo od niego zależy jego późniejsze powodzenie w szkole i w życiu. Jak zerkniesz tu, dowiesz się jakie to metody i na czym polegają.
Awatar użytkownika
Bistrol

Postautor: pałka » śr sie 30, 2017 8:32 am

Bardzo ładnie to wszystko przedstawiłeś. Bardzo ci dziękuję za wyczerpujące informacje.
Awatar użytkownika
pałka

Postautor: Bistrol » śr sie 30, 2017 9:34 am

Cieszę się, że byłem przydatny :)
Awatar użytkownika
Bistrol

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Rodzina