Jakie kolory karuzeli wybrać nad dziecięce łóżeczko?

Postautor: osełka » śr sie 31, 2016 3:12 pm

cześć, niedługo urodzę swoją pierwszą córeczkę. Od dawna słucham muzyki relaksacyjnej i wiem, że to jej się podoba – zwłaszcza kiedy jest nerwowa przy tej muzyce od razu się uspokaja. Dlatego chciałabym jej zamontować karuzele nad łóżeczkiem – będzie miała dwa doznania – muzyke i cos co będzie się ruszało :-) tylko są odmienne opinie na temat kolorów jakie powinna mieć karuzele. Czy możecie mi podpowiedzieć jakie kolory wybrać?
Awatar użytkownika
osełka

Postautor: tiger77 » śr sie 31, 2016 5:35 pm

Najlepiej wybieraj kolory pastelowe –nie dają po oczach, sa zatem łagodne dla tego zmysłu i pasuja zazwyczaj do pomieszczeń
Awatar użytkownika
tiger77

Postautor: pałka » śr sie 31, 2016 7:41 pm

w tym przypadku nie chodzi o to co pasuje do pomieszczenia, tylko jakie potrzeby ma dziecko i w jakich warunkach czuje się najlepiej. Czytałam kiedyś artykuł, że dzieci widzą wyłącznie ostre kolory i takie najlepiej wybierać. Zajrzyj chociażby na stronę sklepu samdlamam.pl/karuzela-projektor-lampka-cat-15 – tam też znajdziesz takie informacje.
Awatar użytkownika
pałka

Postautor: osełka » śr sie 31, 2016 8:32 pm

Dziękuję za informację, na pewno odwiedzę tę stronę. A czy w tym sklepie znajdę również torby do wózka
Awatar użytkownika
osełka

Postautor: rybka » śr sie 31, 2016 9:39 pm

Pewnie! Mają taki asortyment, że niewiadomo co wybrać :-) ja wybierałam ze strony samdlamam.pl/torby-do-wozka-cat-136 i muszę przyznać, że produkty tam oferowane są bardzo solidne i dobrze wykonane. Wytrzymają z tobą z pewnością kilka lat
Ja szukam prezentu dla 4 – letniego siostrzeńca i kompletnie nie mam pomysłu. Siostra nie chce już wielkich prezentów, które nie mieszczą się w jego pokoju, ale urodziny bez prezentu dla takiego malucha to nie urodziny – nie mogę przyjść bez niczego. Co polecacie?
Awatar użytkownika
rybka

Postautor: laz » śr sie 31, 2016 11:13 pm

a może jakaś mała zabawka dla 4 – latka, która będzie interaktywna i zaangażuje go do działania. Dla dzieci w takim wieku moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie. Moja córka szaleje na punkcie takich zabawek
Awatar użytkownika
laz

Postautor: taszka » czw wrz 01, 2016 1:45 am

A co możecie polecić dla rocznego malucha, który uczy się dopiero chodzić? Maty, bujaczki i inne zabawki zajmują największa część jego pokoju, a ja nie mam pomysłu na prezent na pierwsze urodziny
Awatar użytkownika
taszka

Postautor: rybka » czw wrz 01, 2016 2:53 am

Nie zwlekaj tylko kup produkty ze strony samdlamam.pl/rowerki-jezdziki-cat-67 które pomoga mu nauczyć się chodzić. Takie zabawki sa też interaktywne – mają przyciski za pomocą których włączają się różne dźwięki, muzyka, albo odgłosy zwierząt
Awatar użytkownika
rybka

Postautor: laz » czw wrz 01, 2016 5:06 am

Zgadzam się! Interaktywne chodziki na pierwszy roczek są idealnym prezentem.
Awatar użytkownika
laz

Postautor: osełka » czw wrz 01, 2016 5:33 am

Dzięki za pomoc. Że też wcześniej o tym nie pomyślałam. A on tak bardzo chce chodzić i zalicza tyle upadków biedaczek. Dzięki temu chodzikowi z pewnością mu się nic nie stanie. Jeszcze raz dziękuje za pomoc
Awatar użytkownika
osełka

Następna

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Rodzina