Gdzie kupię solidny stół drewniany?

Postautor: osełka » śr sie 16, 2017 4:50 am

Chciałabym wstawić do salonu duży stół drewniany, który yłby centralnym punktem różnych rocznic, obchodów i tak dalej. Tylko musi to być coś naprawdę solidnego, a nie takie leciutkie stoliki jak można w marketach meblowych dostać. Może wiecie, gdzie takie cacka kupić?
Awatar użytkownika
osełka

Postautor: pałka » śr sie 16, 2017 6:36 am

Spróbuj poszukać czegoś w meblach kolonialnych, tam zawsze mają duży asortyment tego rodzaju produktów.
Awatar użytkownika
pałka

Postautor: osełka » śr sie 16, 2017 9:07 am

No spróbuję dzięki za radę, tylko gdzie taki sklep poszukać, w mojej okolicy na pewno nie ma...
Awatar użytkownika
osełka

Postautor: Bard » śr sie 16, 2017 9:16 am

Bo takiego sklepu w okolicy nie znajadziesz. Zobacz tutaj http://mebleramadan.pl/meble-kolonialne/St%C3%B3%C5%82-drewniany bo pewnie czegoś takiego szukasz. Ekstra wykonany i cena bardzo fajna. Będzie Ci służył przez wiele lat. Ja już mam taki stół drewniany i okazuje się prawie niezniszczalny.
Awatar użytkownika
Bard

Postautor: laz » śr sie 16, 2017 10:58 am

To ogólnie bardzo solidne meble, bo są wykonane z twardych drzew, które są przystosowane do bytowania w ekstremalnych warunkach :))) Sklep faktycznie jest świetny i można w nim wiele ciekawych elementów wystroju znaleźć. Sam sklep z meblami jest dostępny tutaj http://mebleramadan.pl/about_us i szczerze polecam jego usługi.
Awatar użytkownika
laz

Postautor: Kora » śr sie 16, 2017 11:09 am

Ja też polecam...
Awatar użytkownika
Kora

Postautor: kocica » śr sie 16, 2017 11:49 am

A ja to meble ogólnie polecam w takim stylu bo można do nich dołożyć kilka świetnych rzeczy, które do mniejszej skali raczej by nie pasowały.
kocica

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Dom