Zrywamy starą podłogę!

Zrywamy starą podłogę!

Postautor: Mysza » czw wrz 08, 2016 8:22 pm

Cześć! udało mi się namówić mojego męża, by w końcu zerwać starą podłogę w przedpokoju. Była już odrapana, panele puchły i wiadomo, wyglądało to mało zachęcająco, a jak goście wchodzą do domu, to wolę, by mieli od razu przyjemny widok :) Ale teraz mamy zagwozdkę. Mąż proponuje jakieś tam panele, które podobno nie puchną już pod wpływem wilgoci, w co mi się specjalnie nie chce wierzyć, a ja bym chciała płytki. Tyle, że chłop nie chce ustąpić. Nie wiem, może to ja się mylę, myslicie, że są takie panele?
Awatar użytkownika
Mysza

Zrywamy starą podłogę!

Postautor: meller » czw wrz 08, 2016 10:19 pm

Hej! Szczerze Ci powiem, że nie wiem, czy na rynku rzeczywiście są tego typu panele, ale wiem, jakie może być pośrednie rozwiązanie, by było wszystko po myśli Was obojga :) Bo zakładam, że mężowi chodzi pewnie o wygląd, a Tobie o łatwość czyszczenia?
Awatar użytkownika
meller

Zrywamy starą podłogę!

Postautor: Mysza » czw wrz 08, 2016 11:09 pm

: Można tak to ująć :) W domu to ja sprzątam i chcę mieć wygodę pod tym względem :P
Awatar użytkownika
Mysza

Zrywamy starą podłogę!

Postautor: meller » pt wrz 09, 2016 12:57 am

To widzisz, ja na przykład kupiłem imitujące drewno wykładziny PCV w Szczecinie, więc poniekąd udało mi się połączyć zalety jednego, jak i drugiego rozwiązania, nad którym się rozwodzicie. Idealnie się sprawdzają w przedpokoju i my, tj ja i moja rodzinka, jesteśmy z nich zadowoleni ;)
Awatar użytkownika
meller

Zrywamy starą podłogę!

Postautor: brad » pt wrz 09, 2016 2:45 am

Trudno się nie zgodzić z kolegą wyżej. Sam zamawiałem w Katowicach wykładziny do obiektu sportowego, który prowadzę, trafiłem wówczas na taką stronę wykladziny.net. Dobre wykładziny i dobre ceny, zdecydowanie ich polecam!
Awatar użytkownika
brad

Zrywamy starą podłogę!

Postautor: rybka » pt wrz 09, 2016 3:09 am

Ja też ich znam! Oni też sprzedają w Krakowie wykładziny dywanowe, które dla mnie przynajmniej są idealnym rozwiązaniem do sypialni :) Zawsze mogę sobie wstać z łóżka i na boso pohasać po swojej małej komnacie :)
Awatar użytkownika
rybka

Zrywamy starą podłogę!

Postautor: meller » pt wrz 09, 2016 5:01 am

Też dziewczyna ma fantazję :D Ale fakt, że ja też myślę o kupieniu takiej wykładziny do pokoju córki, bo powoli dorasta do momentu, gdzie sama na dwóch nogach zacznie zwiedzac świat ;)
Awatar użytkownika
meller

Zrywamy starą podłogę!

Postautor: Mysza » pt wrz 09, 2016 5:55 am

Kochani, rozmawiałam z mężem i rzeczywiście też mu się spodobały te wykładziny podłogowe. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za pomoc ;) Wirtualna kawa leci do Was wszystkich! Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Mysza

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Dom