Szukam doniczek ceramicznych

Postautor: brad » pt wrz 09, 2016 6:31 am

Witam. Mam taką sprawę, o której żona mi marudzi już od jakiegoś czasu. Ona w tym internecie sama to grzebać nie umie, po sklepach nie chce jej się łazić, to mnie zaciąga później do takich praca, a ja biedny muszę tego wszystkiego szukać, co ona zachce hehe Chodzi tutaj o doniczki. Wymarzyła sobie, że do ogrodu i do domu po porstu wszędzie wymieni sobie doniczki na nowe. Ale nie chce ona żadnego plastiku, żadnego szkła, cegły ani nic, tylko jej się marzy zwykła i prosta ceramika. I ja mam jej teraz takich donic szukać. Pomocy!
Awatar użytkownika
brad

Postautor: pałka » pt wrz 09, 2016 8:21 am

No tak już jest w małżeństwie, że trzeba sobie nawzajem pomagać. Dla Ciebie żona też pewnie sporo rzeczy robi, to Ty dla żony chociaż możesz tych jej wymarzonych doniczek poszukać ;) Ja bym CI polecała wejść na strone ladecora.pl/doniczki-ceramiczne-/ i tam poszukać, bo moim zdaniem to akurat oni mają najlepszy i największy wybór takich doniczek w sieci. Ale to się sam o tym przekonasz jak już wejdziesz na ich stronę
Awatar użytkownika
pałka

Postautor: meller » pt wrz 09, 2016 9:43 am

No masz rację. Mają tam nawet doniczki w kształcie prostokąta, a o takie żonie najbardziej chodziło. Nawet jej nic nie powiem na ten temat, tylko po prostu zamówię i tyle. A jak przyjdą to będzie miała naprawdę miłą niespodziankę :D Dzięki Ci za ten link, normalnie ratujesz mi chyba życie :D Oby teraz wszystko jak najszybciej do mnie trafiło
Awatar użytkownika
meller

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Dom