Jakie znacie firmy od drzwi?

Postautor: Kamaz » wt wrz 13, 2016 2:21 am

Witam serdecznie. Jest taka sprawa. Na stronie drzwiwloskie.pl udało mi się znaleźć całkiem ciekawą ofertę wszelkiego rodzaju drzwi, które można do domu kupić. A szukałem drzwi właśnie na wszelkie róne okazje, bo te, które mam teraz w domu wymagają jak najszybciej wymiany, to sobie pomyślałem, że poszukam i zapytam. Zna ktoś może taką fimę?
Awatar użytkownika
Kamaz

Postautor: Bistrol » wt wrz 13, 2016 3:17 am

Ja nie znam, ale też mnie interesują drzwi pokojowe teraz. Przejrzałem sobie ich ofertę bardzo dokładnie i powiem Ci, że wygląda nawet całkiem całkiem i chętnie bym się chyba do nich po te drzwi wybrał. I nic tutaj nie kłamię, tylko naprawdę bym się chętnie dowiedział czegoś więcej i tam te drzwi kupił. Muszę to po postu w domu skonsultować
Awatar użytkownika
Bistrol

Postautor: Kamaz » wt wrz 13, 2016 5:23 am

Mnie tam najbardziej urzekły metalowe drzwi na zewnątrz w Poznaniu wszędzie takich szukałem, a tutaj proszę. Wchodzę na stronę i są. Normalnie coś niebywałego jak człowiek tak sobie pomysłi o tym, jakie go niespodzianki w życiu spotykają. No ale dobra, nie będę się tutaj tak podniecać :P
Awatar użytkownika
Kamaz

Postautor: Mysza » wt wrz 13, 2016 8:11 am

Te drzwi są naprawę bardzo ładnie. Chyba też bym się musiała zdecydować na wymianę, bo się boje obecnie swoje otwierać :P Takie stare i ledwo się trzymają na dodatek we framudze. Ale wymiana po prostu załatwi sprawę. No taką mam przynajmniej nadzieję ;)
Awatar użytkownika
Mysza

Postautor: Kamaz » wt wrz 13, 2016 8:22 am

Wszyscy nagle stare drzwi mają i wymieniać chcą. No to do roboty, bo się drzwi skończą :D
Awatar użytkownika
Kamaz

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Dom