Gdzie dostanę solidne rolety?

Postautor: Bard » czw paź 13, 2016 11:38 pm

Mam złe doświadczenia z kupnem rolet, a konkretnie z mechanizmem służącym do zasłaniania odsłaniania. Pierwsze, jakie kupiliśmy z żoną w markecie budowlanym popusły się po kolei w ciągu niecałego roku. Czy znacie jakiś sklep, który robi naprawdę porządne rolety, najlepiej żeby też miał w usługach montaż, pomiary itd.
Awatar użytkownika
Bard

Postautor: Krasnas » czw paź 13, 2016 11:59 pm

Na przykład sklep Moreno Warszawa zdaje się też ma od nich zapewniony montaż, jeśli chodzi o inne miasta, to wysyłają.
Awatar użytkownika
Krasnas

Postautor: Bard » pt paź 14, 2016 1:59 am

Możliwe, ale jednak wolimy coś bardziej praktycznego i solidnego, niż zasłony.
Awatar użytkownika
Bard

Postautor: Krasnas » pt paź 14, 2016 2:51 am

Tu masz adres tego sklepu moreno.zaluzje-warszawa.eu. Myślmy zamawiali akurat tą wersję dzień noc.
Awatar użytkownika
Krasnas

Postautor: Mysza » pt paź 14, 2016 5:07 am

Jeśli chodzi o rolety w Warszawie to najlepsze są chyba rzymskie. Jest to taki kompromis między roletą a zasłoną, bo są zrobione zwykle z delikatniejszych, naturalnych tkanin. Najbardziej popularne są białe, często sie je widzi w różnych realizacjach zwłaszcza jeśli chodzi o styl klasyczny albo skandynawski.
Awatar użytkownika
Mysza

Postautor: Kora » pt paź 14, 2016 6:45 am

Musiały ci się trafić jakieś słabe rolety w tym markecie, może jakaś zła partia. Ja mam swoje już kilka lat. Ale faktycznie, jak już masz wymieniać to może lepiej na coś porządniejszego bezpośrednio od producenta, który ci wybierze najlepszy produkt. Tylko postawiłabym na polską firmę, a nie jakieś badziewia z Chin itp.
Awatar użytkownika
Kora

Postautor: rybka » pt paź 14, 2016 8:18 am

Zgadza się. Wybór rolet to może się wydawać błaha sprawa, ale jednak warto się zastanowić w co się inwestuje pieniądze, nawet niewielkie. Jak kupisz coś solidniejszego, to będziesz to miał przez lata. Ja moje żaluzje już mam chyba z 9 lat i się cały czas sprawdzają, a nie jest tak, że jakoś szczególnie o nie dbam czy się z nimi delikatnie obchodzę.
Awatar użytkownika
rybka

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Dom