Czy okna plastikowe to dobry wybór do domu?

Postautor: meller » pt lis 04, 2016 5:25 am

Siema, zastanawiam się nad wyborem okien do domu i w sumie już prawie podjąłem decyzję o tym, żeby jednak wstawić plastikowe, ale … chciałbym dowiedzieć się czy je sobie chwalicie, czy raczej przeklinacie takie rozwiązanie?
Awatar użytkownika
meller

Postautor: laz » pt lis 04, 2016 6:57 am

Ja mam w domu drewniane i takie – odkad pamiętam były zawsze, wiec niestety nie ma porównania, jak to jest.
Awatar użytkownika
laz

Postautor: Bard » pt lis 04, 2016 9:17 am

A ja ostatnio wstawiałem plastikowe. Znalazłem sobie fajną firmę: Fobe się nazywa. Tez miałem dylemat na jakie się zdecydować, bo najpierw skłaniałem się ku drewnianym, ale potem ostatecznie stanęło na plastiku.
Awatar użytkownika
Bard

Postautor: meller » pt lis 04, 2016 9:27 am

A co się przekonało?
Awatar użytkownika
meller

Postautor: laz » pt lis 04, 2016 10:51 am

Wiele rzeczy, np. to, ze wytrzymują średnio 30-50 lat, że mają doskonałą termoizolacyjność i bardzo dobrą szczelność. Maja tez bardzo dobra dźwiękoszczelność. I np. w porównaniu z drewnianymi nie przyplącze się do nich żadne grzyb, żadna wilgoć. Ale co ja tam się produkuję ;)) wejdź sobie na taką stronę: http://fobe.com.pl/pcv – masz tu w prosty sposób opisane okna plastikowe, ich zalety itd.
Awatar użytkownika
laz

Postautor: meller » pt lis 04, 2016 11:10 am

O to na pewno mi się przyda. A namiar na tę firmę też mi podasz?
Awatar użytkownika
meller

Postautor: laz » pt lis 04, 2016 1:35 pm

Jasne, nie ma sprawy, tu masz link: http://fobe.com.pl/. Przejrzyj sobie może nawet ich całościową ofertę. Może cię natchnie ;)) Ja teraz działam z roletami. Okna już sa teraz czas na założenie rolet zewnętrznych. Tez im to zleciłem, kompleksowo. Przekalkulowałem, ze w jednej ofercie wyjdzie mi korzystniej. A ty tez będziesz jakies rolety montowal?
Awatar użytkownika
laz

Postautor: meller » pt lis 04, 2016 2:52 pm

w sumie nie zastanawiałem się jeszcze nad tym. Ale jak rzuciles teraz haslo, to pewnie tez rozejrze się w temacie.
Awatar użytkownika
meller

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Dom