Szukam żaluzji w Warszawie na Mokotowie – ktoś coś?

Postautor: tiger77 » pn sty 02, 2017 9:24 pm

Właśnie bym się chciał teraz dowiedzieć czy gdzieś na warszawskim Mokotowie można znaleźć dobrej jakości żaluzje. Bo ja to chyba tak ostatni bładze i wybieram się do takich okolic, do których chyba niekoniecznie bym się chciał wybierać. Może jest tutaj wśród Was ktoś, kto mi powie, gdzie można kupić dobrej jakości żaluzje?
Awatar użytkownika
tiger77

Postautor: komputerowiec » pn sty 02, 2017 11:17 pm

Z żaluzjami to jest ostatnio problem, tak mi się wydaje. Też ostatnio trochę pobłądziłem po mieście, jak szukałem. Wszędzie tylko same rolety i do tego masz chyba pińcet różnych modeli tych rolety, a żaluzji to żadnych nigdzie nie można znaleźć. Także bym chciał też jakieś znaleźć
komputerowiec

Postautor: Kora » wt sty 03, 2017 1:41 am

Oj panowie, coś Wam chyba słabo to szukanie idzie, jak nie możecie znaleźć. Ja zaczęłam szukać też i od razu znalazłam. Oczywiście, że się da znaleźć. Jeśli chodzi o żaluzje Warszawa Mokotów też ma nawet całkem fajny wybór. To jak dalej szukacie, czy możecie chcecie podpowiedź od cioci dobrej rady :P
Awatar użytkownika
Kora

Postautor: tiger77 » wt sty 03, 2017 4:08 am

Ja to chyba jednak poproszę o podpowiedź od Ciebie, bo już nie mam cierpliwości do tego, żeby samemu szukać. Mam nadzieję, że dasz się namówić na pomoc i staniesz po mojej stronie, powiesz mi gdzie mogę się wybrać, żeby je kupić:)
Awatar użytkownika
tiger77

Postautor: Kora » wt sty 03, 2017 4:54 am

No tak. Jeśli nadal interesują Cię dobre żaluzje Warszawa Mokotów na pewno Cię nie zawiedzie. Możesz wejść na stronę http://www.zaluzje-rolety-warszawa.pl/zaluzje-plisowane i tam zobaczyć jak wyglądają na przykład żaluzje plisowane. A jak chcesz jakieś inne to tam na stronie też bez problemu znajdziesz różne rodzaje inne
Awatar użytkownika
Kora

Postautor: tiger77 » wt sty 03, 2017 7:52 am

No nie powiem. Wygląda to całkiem przyzwoicie, chętnie się przyjrzę z bliska temu, jak to dokładnie wygląda. Fajna sprawa. Mam nadzieję, że w rzeczywistości te rolety też się tak dobrze zaprezenujtą
Awatar użytkownika
tiger77

Postautor: Kora » wt sty 03, 2017 8:50 am

A dlaczego niby by nie miały? Jasne, że się dobrze prezentują, mogę Ci nawet zaświadczyć, że w moim domu one się znajdują i wyglądają naprawdę powalająco ;)
Awatar użytkownika
Kora

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Dom