Tanie środki do konserwacji podłogi?

Postautor: kocica » śr sty 04, 2017 1:58 am

Czesc przez ostatnie lata mieszkałam za grnica, teraz wrócilam i kupiłam mieszkanie z drugiej ręki, ale parkiety są tam zrujnowane, nie wiem co mam teraz robic zrywac i układac nowy parkiet a może są jakies tanie i skuteczne środki do konserwacji i renowacji podłogi drewnianej?
kocica

Postautor: Kora » śr sty 04, 2017 2:26 am

mielismy z mężem podobny problem wtedy znajomy polecil nam portal sklep.masterparkiet.com.pl gdzie mają duzy wybór olejów i innych preparatów do czyszczenia i renowacji podłóg cenionych producentów np. Bona wystarczy wejsc w link http://sklep.masterparkiet.com.pl/pl/c/Oleje/26 zerszta jak nie wiesz co wybrać zapytaj w sklepie na renowacji parkietu znaja sie jak nikt, a ceny naprawde atrakcyjne mają
Awatar użytkownika
Kora

Postautor: komputerowiec » śr sty 04, 2017 5:25 am

mogłas kupic chate od jakiegos biznesmena co długo siedzi w pracy, a domem zajmuje się gosposia, to teraz bys nie musiała remontu robić chachacha!
komputerowiec

Postautor: kocica » śr sty 04, 2017 7:21 am

a które z tych srodków są najlepsze?
kocica

Postautor: cisco » śr sty 04, 2017 9:00 am

pewnie opinie beda rózne ja od lat do renowacji podłóg uzywan produktów marki Bona to nie tylko oleje, ale i grunty czy masy samopoziomujace na http://sklep.masterparkiet.com.pl/pl/producer/Bona/23 znajdziesz szerszy katalog produktow, polecam.
cisco

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Dom