Kto wykona mycie elewacji w śląskim za nieduże pieniądze?

Postautor: komputerowiec » czw maja 11, 2017 3:56 pm

Mam zlecenie na dokładnie wyczyszczenie elewacji obiektu biurowego, niestety stan zabrudzeń dość poważny więc trochę pracy trzeba w to włożyć. Nie mam jakiegoś ogromnego budżetu, naturalnie nikogo nie chcę obrazić stawką więc może polecicie po prostu jakąś firmę czy firmy i ja sobie ogarnę kto ma sensowne stawki?
komputerowiec

Postautor: cisco » czw maja 11, 2017 5:56 pm

Wiesz, raczej nie można oczekiwać żeby tego typu praca była wykonana jakoś przesadnie tanio. Jednak wiąże się z tym pewna doza ryzyka, przyznasz sam i nie należy się spodziewać by to kosztowało jak za waciki...
cisco

Postautor: Kora » czw maja 11, 2017 8:16 pm

Dokładnie, prace alpinistyczne nie należą do bezpiecznych. Trzeba mieć wiedzę i duże umiejętności żeby poradzić sobie z takimi rzeczami. Zawsze miałam dużo szacunku dla alpinistów, tych pracujących w takim charakterze również.
Awatar użytkownika
Kora

Postautor: Bazia » czw maja 11, 2017 10:27 pm

Mam świetne zdanie o tej ekipie, bardzo dobrze przygotowana at-24.pl/mycie-elewacji-slask/. Spory mają zakres usług, akurat dla mnie zakładali reklamę dużych rozmiarów i poradzili sobie wyjątkowo sprawnie. Z tego co wiem gdy chodzi o mycie elewacji śląskie nie ma korzystniejszej cenowo oferty a robią też inne rzeczy. Jak na taki rodzaj usług nie można złego słowa powiedzieć na ich cennik.
Awatar użytkownika
Bazia

Postautor: laz » pt maja 12, 2017 1:24 am

Nie ma się co czarować, za taką robotę trzeba trochę zapłacić no ale to jest konsekwencja warunków w jakich takie ekipy pracują. Błąd może ich kosztować życie, to musi się wiązać z dużym stresem.
Awatar użytkownika
laz

Postautor: tiger77 » pt maja 12, 2017 4:09 am

Zacznijmy od tego że zbyt wiele firm robiących takie usługi nie ma w Polsce. Głównie skupiają się właśnie w południowych regionach z uwagi na bliskość pasm górskich. Gdzie trzeba trenować przecież :)
Awatar użytkownika
tiger77

Postautor: blitz » pt maja 12, 2017 6:02 am

Byłam kilka razy na wspinaczce, lekkiej, bez żadnych hardkorów. I był tam facet który pracował w takiej firmie może nawet tej z linka. Generalnie to bardzo swoją pracę chwalił, dla niego to jak pasja.
blitz

Postautor: tiger77 » pt maja 12, 2017 8:06 am

Nie dziwię się, zdecydowanie trzeba być pasjonatem by wykonywać prace wysokościowe. Taki Kowalski z ulicy nie byłby w stanie wejść w takie zajęcie z marszu.
Awatar użytkownika
tiger77

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Dom