Potrzebuję sposobu na zwiększenie libida.

Postautor: brad » pn wrz 18, 2017 8:28 pm

Od jakiegoś czasu moja żona ma niewielką ochotę na seks. Jest to dla mnie poważny problem, bo nie chcę jej zdradzać, ale czasem mam serdecznie dość. Zapraszam ją do łózka, a ona cały czas czymś się wymawia. Odkąd urodziło się dziecko, to już w ogóle prawie jestem kompletnym „abstynentem”. Może jest coś, co by jej pomogło?
Awatar użytkownika
brad

Postautor: Mysza » pn wrz 18, 2017 10:30 pm

A nie pomyślałeś, że jest po prostu zmęczona? Facetom się wydaje, że jak się jest z dzieckiem w domu to człowiek nic nie robi. Pomóż jej trochę, zostań z dzieckiem i daj jej wolne popołudnie, odpocznie to nabierze ochoty na seks.
Awatar użytkownika
Mysza

Postautor: brad » pn wrz 18, 2017 10:47 pm

Ja jej w domu pomagam na tyle na ile mogę. Ale nawet jak jest wypoczęta i zgodzi się, to jest jej wszystko jedno ile to trwało. Wcześniej bywało zupełnie inaczej.
Awatar użytkownika
brad

Postautor: meller » pn wrz 18, 2017 11:19 pm

To może poświęć jej więcej uwagi, przygotuj ją, popieść tak jak lubi. Powinno pomóc. Ale przede wszystkim musi być zrelaksowana, z tym się zgadzam.
Awatar użytkownika
meller

Postautor: Bistrol » wt wrz 19, 2017 12:43 am

Jak chcesz osiągnąć wzrost podniecenia seksualnego u żony to może powinieneś zastosować hiszpańską muchę. Jest to super specyfik, działający lepiej na kobiety, choć i mężczyźni mogą go używać. Zaraz po zażyciu zaczyna działać na libido, zwiększa wrażliwość narządów intymnych i stref erogennych. Wystarczy kilka kropel, aby móc kochać się przez całą noc.
Awatar użytkownika
Bistrol

Postautor: brad » wt wrz 19, 2017 2:01 am

Coś ta o tym słyszałem, ale nie miałem pojęcia, że tak silnie działa. Mam nadzieje, że krzywdy jej tym nie zrobię?
Awatar użytkownika
brad

Postautor: Bistrol » wt wrz 19, 2017 3:00 am

Oczywiście, że nie, ale chyba nie dasz jej tego bez jej wiedzy? Ona musi się na to też zgodzić.
Awatar użytkownika
Bistrol

Postautor: brad » wt wrz 19, 2017 6:00 am

Szczerze mówiąc, z jej podejściem do seksu, to nie wiem, czy w ogóle będzie chciała to wziąć.
Awatar użytkownika
brad

Postautor: Bistrol » wt wrz 19, 2017 8:47 am

To może spróbuj ją namówić na użycie któregoś z wibratorów analnych Cena ich jest przystępna, a służyć mogą latami. Z pewnością osiągniesz przy jego pomocy pobudzenie seksualne u małżonki. Wibratory te są wykonane z tworzywa w dotyku przypominającym prawdziwego penisa do złudzenia. Nie uczulają i nie powodują otarć a dostarczają niezwykłych doznań seksualnych. No ale to sam musiałbyś się przekonać.
Awatar użytkownika
Bistrol

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Uczucia