KOmpleksy różne

KOmpleksy różne

Postautor: Mika » wt lis 08, 2016 12:17 am

Ostatnio zauważyłam dziwną tendencję i chęć na powiększanie wsystkiego. Ludzie powiększają sobie usta, policzki, pupy kobiety piersi, a mężczyźni penisy. Dramat! Skąd w społeczeństwie tyle kompleksów? Czy naprawdę tak ważny jest temn jeden centrymetr mniej czy więcej? Skąd to się bierze?
Awatar użytkownika
Mika

KOmpleksy różne

Postautor: brad » wt lis 08, 2016 1:46 am

NO cóż, masz oczywiście racje, choć są przypadki kiedy pewne tego typu „wady” rozmiarowe, tak to nazwijmy, mają też skutki zdrowotne, wtedy zadziałanie w tym kierunku jest jak najbardziej wskazane, również operacyjne. Wiele osób ma kompleksy ale wstydzi się zapytać czy porozmawiać szczerze na ten temat nawet z lekarzem, co często prowadzi później do problemów, również związanych ze zdrowiem.
Awatar użytkownika
brad

KOmpleksy różne

Postautor: Mysza » wt lis 08, 2016 2:29 am

JEśli ktoś nie czuje się dobrze, a wie, że ma możliwość coś zmienić, to dlaczego nie.
Awatar użytkownika
Mysza

KOmpleksy różne

Postautor: laz » wt lis 08, 2016 3:21 am

Słusznie. Jeśli interesują kogoś tabletki na powiększanie penisa to polecam zajrzeć na te strone penis-pills-rank.pl. Nie ma co czekać. Trzeba próbować.
Awatar użytkownika
laz

KOmpleksy różne

Postautor: Kalinka » wt lis 08, 2016 5:52 am

Mój były partner miał niepotrzebny kompleks na temat jak wydłużyć członka. Spróbował jakiś suplementów i skutek był nawet zauważalny.
Awatar użytkownika
Kalinka

KOmpleksy różne

Postautor: Mika » wt lis 08, 2016 8:06 am

No cóż, wydaje mi się, że z jednej strony należy walczyć z bezsensownymi kompleksami, a z drugiej, jeśli medycyna oferuje jakieś możliwości w walce z problemem, to macie racje i warto korzystać z dobrodziejstw współczesnej nauki.
Awatar użytkownika
Mika

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Uczucia