Specjalista od obsługi prawnej firm w Warszawie. Znacie kogoś takiego?

Postautor: Mika » pt sie 18, 2017 3:34 am

Krótkie pytanie i mam nadzieję że uzyskam zwięzłą odpowiedz. Potrzebuję jakiegoś doradcy w kwestii prawnej założenia spółki. Mam kilka pytań a niestety w internecie nie znalazłam żadnych dobrych odpowiedzi Znacie może kogoś kto mógłby mi pomóc?
Awatar użytkownika
Mika

Postautor: Kalinka » pt sie 18, 2017 5:15 am

Możesz zajrzeć na stronę http://www.sosnowskilegal.pl/. Tam w zakładce specjalizacje masz czym się firma zajmuje. Z tego co wiem to obsługa prawna firm w Warszawie to jedna z ich specjalizacji. Wszystkie informacje znajdziesz na stronie.
Awatar użytkownika
Kalinka

Postautor: laz » pt sie 18, 2017 6:29 am

Czytałem kiedyś taki fajny poradnik o zakładaniu spółek i o czym trzeba wiedzieć. Możliwe że mam jeszcze gdzieś dodane to do zakładki to jak tylko uda mi się znaleźć to ci wyślę. Jeżeli odpowiedź nie jest ci potrzebna na już to możesz ewentualnie skorzystać z forum prawnego. Tam też można dostać dobre odpowiedzi.
Awatar użytkownika
laz

Postautor: brad » pt sie 18, 2017 8:11 am

Tylko że trzeba na nie czekać czasem kilka dni aż ktoś kto zna się na temacie ci odpowie. Fajna opcja jak chcesz się czegoś dowiedzieć ale nie jest ci to potrzebne na gwałt. W innym wypadku możesz się rozczarować ze mijają trzy dni a ty dalej nie masz odpowiedzi.
Awatar użytkownika
brad

Postautor: Mika » pt sie 18, 2017 10:08 am

Dlatego właśnie wolę konsultację z normalnym prawnikiem. Pogadam z nim i od razu będę wiedzieć na czym stoję. Dodatkowo czasem wpadnie ci coś do głowy podczas rozmowy i wtedy też możesz od razu się dowiedzieć.
Awatar użytkownika
Mika

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Praca