Praca dla studentki

Praca dla studentki

Postautor: Mysza » pn paź 10, 2016 2:03 am

Cześć, szukam jakiejś opcji na dodatkowy zarobek. Studiuję dziennie więc w weekendy albo ewentualnie wieczorami mogłabym popracować. Oczywiście szukam normalnej uczciwej pracy i zastanawiam się co dla dziewczyny byłoby odpowiednie. W grę wchodzi Górny Śląsk i ewentualnie Małopolska (mam prawo jazdy i samochód).
Awatar użytkownika
Mysza

Praca dla studentki

Postautor: komputerowiec » pn paź 10, 2016 3:42 am

Myślę, że są różne fajne możliwości dla młodych kobiet jak chodzi o pracę. Zajrzyj na tę stronkę: http://www.hostessy.caneli.com.pl/hostessy-katowice/. Agencja z renomą, godna zaufania więc na pewno się nie natniesz. Mają sporo ofert pracy dla dziewczyn, generalnie szukaj a z pewnością coś ciekawego dla siebie znajdziesz.
komputerowiec

Praca dla studentki

Postautor: brad » pn paź 10, 2016 6:38 am

Też mi się wydaje, że praca jako hostessa to najlepsza i w sumie najprostsza opcja. Jak władasz przy tym jakimś obcym językiem to nie będzie żadnego problemu i tym większe masz szanse na fajne zlecenia i pracę przy ciekawych imprezach. Najważniejsze że w ogóle szukasz i że chcesz pracować.
Awatar użytkownika
brad

Praca dla studentki

Postautor: Mika » pn paź 10, 2016 9:17 am

Warto współpracować z najlepszymi dlatego jak pójdziesz w stronę hostessowania to wybierze dobrą agencję. O ile mi wiadomo to hostessy Caneli w Krakowie uchodzą za jedne z lepszych na rynku – przywiązują tam dużą wagę do szkoleń i zawsze dziewczyny są dobrze przygotowane do pracy.
Awatar użytkownika
Mika

Praca dla studentki

Postautor: cisco » pn paź 10, 2016 9:59 am

To jest dobra opcja na pracę wieczorową albo weekendową. Grunt żebyś sobie nie brała za dużo na głowę bo zaniedbać naukę jest łatwo a szkoda by było. Mam nadzieję że jako hostessa sobie poradzisz (o ile pójdziesz za naszymi sugestiami).
cisco

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Praca