Gdzie znajdę pracę?

Gdzie znajdę pracę?

Postautor: komputerowiec » pn paź 31, 2016 4:19 am

Witam wszystkich. Uznałem, że czas zrobić coś ze swoim życiem i postanowiłem, że poszukam pracy. Oczywiście już popytałem znajomych, czy nie wiedzą, kto i gdzie oferuje angaż, ale niestety nic się nie znalazło. Czy znacie pracodawców lub oferty pracy, gdzie szukają pracowników?
komputerowiec

Gdzie znajdę pracę?

Postautor: kocica » pn paź 31, 2016 6:36 am

Witam. Moim zdaniem powinieneś sam wziąć sprawy w swoje ręce. Napisz sobie dobre CV, list motywacyjny, ubierz się ładnie i sam idź do bura firmy, w którym chciałbyś pracować. Zostaw dokumenty nawet, jeśli nie szukają, być może za jakiś czas to się zmieni. Powodzenia
kocica

Gdzie znajdę pracę?

Postautor: cisco » pn paź 31, 2016 8:34 am

Siemka. Ja bym ci polecił, abyś wyszukał sobie w necie. Jest pełno stron o tej tematyce, w tym także poznański portal z ogłoszeniami o pracę, gdzie na bieżąco aktualizują ogłoszenia. Tam powinieneś znaleźć coś w sam raz dla siebie. Dobra rada to taka, abyś nie ograniczał się tylko do swojego regionu, bo zazwyczaj jest tak, że lepsze oferty lepsza praca jest nieco dalej. Pozdro.
cisco

Gdzie znajdę pracę?

Postautor: Bazia » pn paź 31, 2016 11:33 am

Witajcie. Ja też szukałam, szukałam i znalazłam. Tutaj jest fajny portal z ogłoszeniami http://www.pracatobie.pl/employee/[email protected]%C5%82aw$. Można sobie wyszukać coś odpowiedniego. Różnorodne oferty są dostępne.
Awatar użytkownika
Bazia

Gdzie znajdę pracę?

Postautor: brad » pn paź 31, 2016 12:51 pm

Witam. Ja też szukałem na tym portalu i znalazłem fajną pracę sezonową dla siebie, mnie odpowiadała. Płaca też była bardzo zadowalająca. Dlatego polecam zajrzeć, ofert wtedy było pełno.
Awatar użytkownika
brad

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Praca