Czy korzystaliście z usług firmy załatwiającej wizy?

Postautor: rybka » czw lis 10, 2016 4:03 am

Zastanawiam się jak to działa, czy to w ogóle jest uczciwe? Bo jakoś tak kojarzy mi się z przekupywaniem urzędników czy czymś w tym stylu… chociaż może się mylę. Pytam, bo w niedalekim czasem planuję wyjazd do kraju, do którego potrzebna jest wiza i bardzo bym się ucieszyła gdyby ktoś zdjął mi z głowy problem z załatwianiem tego wszystkiego, a jakby jeszcze dało się przyspieszyć to już w ogóle by była bajka. Macie jakieś takie doświadczenia może?
Awatar użytkownika
rybka

Postautor: pałka » czw lis 10, 2016 6:57 am

Do tej pory nie miałam takiej potrzeby bo miałam okazję wyjeżdżać tylko na wakacje z biurami podróży, do tego do krajów gdzie wiza nie jest potrzebna. W ogóle powiem ci że jakbym miała jechać gdzieś gdzie jest wiza to wolałabym zrezygnować i wybrać inne miejsce, bardzo mnie to wkurza i nie wiem co to ma na celu, każdy kraj chyba raczej powinien cieszyć się że inni chcą do niego przyjeżdżać… mnie się to kojarzy z brakiem gościnności i w dobie globalizacji, otwartych granic itp. itd. bardzo mnie to wkurza i od razu nastawia negatywnie do danego państwa
Awatar użytkownika
pałka

Postautor: rybka » czw lis 10, 2016 7:08 am

Tylko że nie zawsze jest możliwość wybrania innego kraju, czasem musi być konkretnie ten :)
Awatar użytkownika
rybka

Postautor: osełka » czw lis 10, 2016 9:35 am

Ja korzystałam z usług firmy Expowiza i byłam bardzo zadowolona, szybko załatwili mi otrzymanie wizy do Indii, aż byłam zaskoczona tempem a znajomi mniej więcej w tym samym czasie załatwiali na własną rękę i nie dość że musieli przebijać się przez niezliczone formalności (jeszcze jakieś problemy tam wyniknęły…) to jeszcze długo czekali. A ja nie tak że bardzo polecam
Awatar użytkownika
osełka

Postautor: rybka » czw lis 10, 2016 10:46 am

Właśnie słyszałam że to jest bardzo duże ułatwienie i dlatego takiej firmy poszukuję. Dzięki wielkie za opinię, pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
rybka

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Praca