Wciągające zabawy na imprezy integracyjne

Postautor: kocica » śr gru 07, 2016 5:18 am

Cześć! jakie znacie zabawy na imprezy integracyjne? Szczególnie proszę o scenariusze w których uczestnicy musza wykazac się umiejetnosciami wspolpracy z innymi, rozwiazaniem jakiegos problemu itd. Najwazniejsze żeby były wciągające i zainteresowały ludzi niezaleznie od wieku, pozdrawiam.
kocica

Postautor: Bard » śr gru 07, 2016 7:34 am

Byłem na wielu takich imprezach. Musisz wiedzieć że to nie wypali. Ludzie nie beda chcieli sie zaangażować, będą sie wstydzić a jak juz ktos bedzie chcial wziac udział to beda sie podsmiewac. Co innego profesjonalnie zorganizowane integracje – tam ludzie moga naprawdę się wyluzować i angażują się w zabawy, zadania, jakoś łatwiej wtedy stopić lody.
Awatar użytkownika
Bard

Postautor: kocica » śr gru 07, 2016 10:06 am

Czyli mam rozumieć że jak wynajme firme to magicznie nagle wszyscy zaczną sie swietnie bawic... Juz nie przesadzajmy...
kocica

Postautor: Krasnas » śr gru 07, 2016 10:58 am

Ja się tam z kolegą zgodzę. Na imprezy organizowane przez pracodawcę ludzie przychodzą zjeść, wypić i pogadać. Każdy myśli żeby jak najszybciej wrócić do domu do swoich rodzin i zajęć. Inaczej to wygląda kiedy zabiorą się za to ludzie z fachowej firmy. Ale to już sama musiałabyś się przekonać. Wracając do Twojego pytania to nawet nie jestem w stanie ci niczego zaproponować bo nie zabawy są tu najwazniejsze ale całokształt ktory wplywa na to ze ludzie czują się zespołem.
Awatar użytkownika
Krasnas

Postautor: Bazia » śr gru 07, 2016 12:51 pm

Planowałam zorganizować taką impreze bo przyjelam sporo nowych ludzi, nawet juz zlecilam kierownikowi zakupy i przygotowanie sali, ale im blizej do tej imprezy tym bardziej wydaje mi sie ze wyjdzie sztucznie. Skorzystałabym z pomocy firmy zewnętrznej ale nie znalazłam niestety niczego konkretnego. Jeśli macie namiary to podzielcie się proszę.
Awatar użytkownika
Bazia

Postautor: Krasnas » śr gru 07, 2016 1:05 pm

U mnie integracje są dosyć często bo rotacja w oddziale jest spora, ludzie się przenoszą albo zmieniają robote wiadomo jak jest – średnio raz do roku mamy impreze połaczoną z urodzinami firmy. Chyba od 3 lat szef wynajmuje te firme - inspiro-event.pl/oferta/imprezy-integracyjne/ i naprawdę wychodzi bardzo fajnie. Można się pośmiać, pogadać, zagrać w coś ciekawego, na wszystko jest czas. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Krasnas

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Praca