Dobre szkolenia w Poznaniu – ktoś poleci?

Postautor: kocica » pt gru 30, 2016 7:47 am

Hej. Mam sporą liczbę pracowników, którzy nie bardzo wiedzą, gdzie się wybrać na szkolenie. Chodzi o branżę sprzedażową. Czy ktoś z Was zna się na rzeczy? Wiecie, jaką firmę szkoleniową im podsunąć, żeby nie żałowali? Najlepiej Poznań.
kocica

Postautor: Kora » pt gru 30, 2016 10:17 am

Myślę, że w Poznaniu znajdziesz sporo zaufanych firm. Ja ze swojej strony mogę polecić markę Halibut. Pracują dla niej sami specjaliści, a ich szkolenia to czysta przyjemność. Możesz dokładnie wybrać branżę, która Cię interesuje i realizować szkolenie we własnym tempie.
Awatar użytkownika
Kora

Postautor: komputerowiec » pt gru 30, 2016 11:51 am

Też miałem do czynienia z tą firmą. Oferują naprawdę profesjonalne szkolenia w Poznaniu, więc chyba będą idealni. Z ich ofertą można się bez trudu zapoznać na stronie internetowej: http://www.halibut.pl/. Raczej się nie zawiedziesz.
komputerowiec

Postautor: cisco » pt gru 30, 2016 12:07 pm

Od dobrego szkolenia bardzo wiele zależy. Jeśli traficie na kiepskich prowadzących, będą oni w stanie położyć całość przedsięwzięcia. Nie znam opisywanej firmy, ale jeśli cieszy się dobrymi opiniami, warto spróbować.
cisco

Postautor: kocica » pt gru 30, 2016 1:00 pm

Wielkie dzięki. Naprawdę bardzo mi pomogliście :) Na pewno skorzystam z oferty wspomnianej firmy.
kocica

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Praca