Jaka firma zajmuje się transportem ponadnormatywnym na ternie Europy?

Postautor: komputerowiec » śr sty 25, 2017 10:28 pm

Mam do przewiezienia kilka maszyn budowlanych ponadnormatywnych z Poznania do Francji. Szukam kogoś kto ma duże doświadczenie w tej branży bo maszyny są duże i nietypowe. nie będzie łatwo ich przewieźć. czy może mi ktoś podrzucić jakiś kontakt albo firmę godną polecsenia? Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć kogoś z Polski.
komputerowiec

Postautor: cisco » śr sty 25, 2017 11:19 pm

Nie będziesez mieć z tym problemu. Jest kilka polskich firm, które zajmują się takim transportem. Mi najbardziej odpowiada GLOBAL MACHINERY. Od pewnego czasu współpracuję tylko z nimi. Oni dysponują specjalnymi konstrukcjami do przewozu maszyn wielkogabarytoych. mają specjalne kosze i platformy. nad całym załadunkiem i przewozem czuwają specjaliści z uprawnieniami.
cisco

Postautor: kocica » czw sty 26, 2017 1:07 am

Dokładne informacje na temat transportu ponadgabarytowego znajdziesz tutaj http://relokacjamaszyn.com.pl/oferta/transport-ponadnormatywny/. Ta firma każdorazowo podchodzi do transportu ponadnormatywnego indywidualnie. Najpierw mierzą wszystko i ważą i oceniają możliwe rozwiązania. Stosują specjalne maszyny, które umożliwiają taki transport. W każdym razie podejmują się każdego zadania. Transportują maszyny nawet na inne kontynenty.
kocica

Postautor: meller » czw sty 26, 2017 2:54 am

Przy takim transporcie trzeba mieć głowę na karku. to nie jest takie proste. Nie każde rozwiązanie pasuje do wszystkiego. czasami trzeba wymyślaąć niestandardowe rozwiązania. Słyszałem, że ta firma radzi sobie z najtrudniejszym transportem właśnie dzięki postawię pracowników. Którzy nie wchodzą w schematy i myślą kreatywnie i niestandardowo.
Awatar użytkownika
meller

Postautor: brad » czw sty 26, 2017 5:53 am

To racja, żeby transport był bezpieczny, szczególnie podczas transportu nienormatywnego, trzeba mieć ogromną wiedzę , ale jednocześnie z pokorą podchodzić do tematu i zabezpieczać przewożone maszyny na kilka sposobow, tak by jak jeden zawiedzie zadziałała drugi. Likowana przez kolegę firma właśnie tak robi.
Awatar użytkownika
brad

Postautor: komputerowiec » czw sty 26, 2017 7:22 am

OK. dzię ki właśnie czegoś takiego szukałem.
komputerowiec

Postautor: kocica » czw sty 26, 2017 7:36 am

Nie ma sprawy chętnie się z tobą podzielę.
kocica

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Praca