Kupię sprzęt do wyposażenia sklepu mięsnego.

Postautor: komputerowiec » śr lut 01, 2017 8:49 pm

Jak w temacie zaznaczyłem, poszukuję sprzętu, aby wyposażyć nowy zakład mięsny. Lokal jest już wyremontowany i czeka wyłącznie na wstawienie nowego sprzętu. Możecie polecić jakąś firmę, która dostarczy wszystko czego potrzebuję? Może też macie dla mnie jakieś rady?
komputerowiec

Postautor: cisco » śr lut 01, 2017 11:24 pm

Po co się pakujesz w sklep mięsny przecież tego jest tak dużo, że powoli staje się to mało opłacalne, a ponadto na rynku dominują ogromne markety.
cisco

Postautor: komputerowiec » czw lut 02, 2017 1:43 am

Na nowych osiedlach jest niesamowity popyt na tego typu żywność, dlatego wydaje mi się, że warto w to zainwestować:)
komputerowiec

Postautor: meller » czw lut 02, 2017 4:32 am

Będę trzymał kciuki za powodzenia, a póki co mogę polecić Ci sklep ProBox - dostarczają oni tego typu sprzęt i muszę powiedzieć, że cechuje się on doskonałą wytrzymałością. U mnie w sklepie stoi krajalnica oraz lodówka od nich i od kilku lat działają bezawaryjnie.
Awatar użytkownika
meller

Postautor: kocica » czw lut 02, 2017 5:55 am

Również korzystałam z ich usług i mam taką samą opinię - są świetni, profesjonalni i zawsze pomogą wybrać odpowiedni sprzęt. Zależy im na rzetelnej obsłudze, a nie na sprzedaży jak najdroższego sprzętu. Jeżeli interesuje Cię konkretnie wyposażenie do sklepu mięsnego to koniecznie zobacz ofertę na probox.pl/kategoria-produktu/28/sklepy-spozywcze-i-miesne. Znajdziesz tam wszystko co będzie Ci potrzebne do nowego lokalu od lad chłodniczych, aż po kloce masarskie. Mam nadzieję, że pomogłam:)
kocica

Postautor: Kora » czw lut 02, 2017 6:35 am

Widzę, że firma ProBox zyskała już niezłą renomę:) Bardzo dobrze, sama osobiście uważam, że są oni bardzo uczciwi i pomocni. Wyposażyłam całą restaurację korzystając z ich pomocy i wszystko wyszło świetnie, a sprzętu działają bez zarzutu już od roku. Mam nadzieję, że wytrzyma tak długo jak innym.
Awatar użytkownika
Kora

Postautor: komputerowiec » czw lut 02, 2017 8:06 am

Zdam Wam relację ze swoich doświadczeń - faktycznie obsługa jest świetna, pomogli mi dobrać sprzęty do zapotrzebowań i zaoferowali nawet zniżkę, ale to pewnie ze względu na ilość zakupionego sprzętu. Teraz czekam na rozruch i niedługo będzie otwarcie sklepu - zapraszam Was na darmową kiełbaskę:)
komputerowiec

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Praca