Meble i sprzęt do pizzerii

Postautor: kocica » śr lut 08, 2017 3:04 am

Drogie koleżanki i drodzy koledzy po fachu! Po latach harowania w różnorakich kuchniach i oszczędzania nareszcie spełniłam swoje odwieczne marzenie i wynajęłam lokal na obrzeżach Warszawy, w którym zaczynam urządzać pizzerię. W prawdziwie włoskim stylu, z przepisami przywiezionymi jeszcze z czasów, kiedy studiowałam w Neapolu. Ale do rzeczy – zaczynam, to bardzo trafne słowo, bo na ten moment są to gołe ściany, parkiet i instalacja elektryczna i kanalizacyjna, które pozostały po poprzednim właścicielu. Teraz szukam mebli gastronomicznych, pieca do pizzy, zmywarki i kilku innych komponentów Będę bardzo wdzięczna za doradzenie mi, gdzie w Warszawie warto takie rzeczy kupować :)
kocica

Postautor: Kora » śr lut 08, 2017 5:57 am

WOW, twój entuzjazm jest zaraźliwy. Ostrzegam, że to będzie wyzwanie, sama przechodziłam to 2 lata temu. No i na pewno wydasz więcej pieniędzy, niż na ten moment zakładasz. To się bardzo szybko zaczyna narastać i łatwo przekroczyć budżet. Ale oczywiście powodzenia w nowym biznesie! Trzymam kciuki!
Awatar użytkownika
Kora

Postautor: komputerowiec » śr lut 08, 2017 6:52 am

Haha, faktycznie, da się wyczuć, że ci bardzo zależy, a to chyba podstawa. Może ci pomoże moja rada, bo mam jako takie doświadczenie już w kupowaniu sprzętu do restauracji. Mam całą kolekcję (dosłownie) z tej podstrony sklepu: http://wencel.pl/meble-technologiczne i sprawdzają się doskonale. Nie robimy w naszej restauracji pizzy, więc się nie znam, ale tutaj: http://wencel.pl/piece-do-pizzy sprzedają też piece do pizzy. Mam nadzieję, że coś dla siebie znajdziesz
komputerowiec

Postautor: Bazia » śr lut 08, 2017 8:01 am

Koniecznie kup dobrą zmywarkę! Wierz mi w pizzerii to jest sprzęt znacznie bardziej potrzebny niż wszelkie piece itp. To jest aż nie do uwierzenia, jak dużo naczyń w ciągu jednego dnia trzeba kilka razy umyć!
Awatar użytkownika
Bazia

Postautor: cisco » śr lut 08, 2017 9:06 am

Oj tak, zgadzam się z koleżanką powyżej… Ale sprawny piec też jest bardzo ważny bo jednak przecież to od niego zależy jakość pizzy. Na tym nie ma co oszczędzać bo wszystko się zwraca dzięki wysokiej wydajności
cisco

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Praca