Relacja z wyjazdu do Niemiec - opiekunka opowiada o swojej pracy

Postautor: kocica » czw lut 09, 2017 6:24 am

Witam wszystkich! Ostatnio spotkałam się z ofertą wyjazdu do Niemiec do pracy w charakterze opiekunki dla starszej kobiety. Wygląda to tak, że mieszkam z nią w domu, wypełniam obowiązki i generalnie się nią zajmuje. Wypłata bardzo zachęcająca, ale mam wątliwości. Czy może jest tu jakaś była albo aktualna opiekunka, która chciałaby zdać relację z wyjazdu do Niemiec i trochę więcej opowiedzieć o takiej pracy? Każda opinia się dla mnie liczy
kocica

Postautor: Mika » czw lut 09, 2017 8:21 am

Ja tak pojechałam, ale tylko jednorazowo na miesiące w zastępstwie za moją znajomą, więc szczerze mówiąc jak dla mnie to było tam wszystko w porządku tylko za domem tęskniłam, tego się chyba nie da uniknąć…
Awatar użytkownika
Mika

Relacja z wyjazdu do Niemiec - opiekunka opowiada o swojej p

Postautor: Mysza » czw lut 09, 2017 9:37 am

Dzień dobry. Ja osobiście właśnie się szykuje do takiego wyjazdu po raz pierwszy i się bardzo wachałam, ale najbardziej chyba mnie przekonała relacja kobiety, która tam pojechała przez tę samą agencję co ja. Tutaj możesz ją przeczytać, laxocare.pl/pierwszy-wyjazd-mna-opieka-nad-osoba-starsza-moze-okazac-sie-calkiem-fajna-przygoda/, brzmi moim zdaniem ta historia tak pozytywnie, że rozwiewa wątpliwości
Awatar użytkownika
Mysza

Postautor: Kalinka » czw lut 09, 2017 10:08 am

Przeczytałam tę historię, która koleżanka wyżej zamieściła i mogę powiedzieć, że miałam podobne odczucia. To jest dla mnie wymarzona praca bo lubię czuć się potrzebną a zarabianie w euro na pewno nie zniechęca ;) Miałam umowę podpisaną tylko na krótko, ale się sprawdziłam, więc na pewno jeszcze spróbuję pojechać, na przykład na zmianę z koleżanką za którą teraz właśnie byłam
Awatar użytkownika
Kalinka

Postautor: osełka » czw lut 09, 2017 11:30 am

Ech, mogłabym o swojej pracy opowiadać godzinami, bo mam już całkiem spore doświadczenie z Laxo Care Sp. z o.o.. Była jak do tej pory u 5 rodzin o średnio pół roku i niedługo znów się wybieram, do jednej z tych gdzie już się zapoznałam z pacjentem. Generalnie jest tak – pacjenci są różni, jedni sympatyczniejsi, inni mniej, ale na 100% doceniają twój wysiłek i to jest największy plus tej pracy
Awatar użytkownika
osełka

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Praca