Automaty pakujące dla linii produkującej konserwy, kogo polecicie?

Postautor: komputerowiec » śr cze 21, 2017 1:32 am

Prowadzę rodzinną działalność która produkuje regionalne konserwy. Z racji że firma jest rodzinna, nigdy nie było tu wielu maszyn a większość rzeczy była robiona starymi metodami. Ostatnio nawiązałem jednak współprace z siecią małych sklepów i interesują mnie maszyny do pakowania.
komputerowiec

Postautor: cisco » śr cze 21, 2017 4:26 am

Jeżeli interesują cię automaty pakujące to polecam zainteresować się np. linią au8. Na stronie http://www.maszynypablo.pl/maszyny-pakujace/ znajdziesz wszystkie informacje na temat takiej linii. Wszystko zależy też od wydajności, grubości folii, gabarytów opakowań ale każda z maszyn jest w pełni konfigurowalna.
cisco

Postautor: komputerowiec » śr cze 21, 2017 4:45 am

Korzystałeś z ich maszyn? Wiem że dzisiaj jest sporo producentów takich rzeczy ale jak już mam inwestować to w coś porządnego :)
komputerowiec

Postautor: kocica » śr cze 21, 2017 7:04 am

Na stronie masz realizacje i mozesz zobaczyć ze firma współpracowała z naprawdę dużymi graczami na rynku przypraw, słoików i napoi. Jeżeli dla nich te maszyny są dobre to tobie też w zupełności wystarczą :)
kocica

Postautor: meller » śr cze 21, 2017 8:59 am

Również polecam. Kupowałem u nich już z rok temu dwie owijarki do palet. Naprawdę dobry sprzęt, bezawaryjny i łatwy w obsłudze a jaka oszczędność czasu, naprawdę polecam.
Awatar użytkownika
meller

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Własny biznes