Materiały marketingowe, gdzie najlepiej zamówić?

Postautor: Mysza » pt sie 26, 2016 1:42 am

Hejka, będę potrzebowała parę materiałów marketingowych i szukam jakiejś przyzwoitej drukarni. Przede wszystkim będą to wizytówki i ulotki. Mozę coś jeszcze, ale na początek zależy mi na tych dwóch rzeczach.
Awatar użytkownika
Mysza

Postautor: Kalinka » pt sie 26, 2016 4:32 am

Świetne wizytówki możesz dostać tutaj naklejki-lodz.pl/wizytowki.html. Podchodzą do pracy z najwyższą starannością co widać po gotowym końcowym efekcie. Nie przesadzają z formą, ale robią tak by zainteresować potencjalnego klienta. Bardzo dobrze się z nimi współpracuje. Jeśli chodzi o obsługę klienta to jest na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
Kalinka

Postautor: Kamaz » pt sie 26, 2016 7:06 am

zgadzam się firma godna polecenia, zamawiałem u nich ulotki reklamowe i były bardzo fajne. Z tego co wiem to mają dosyć duży wybór. Jeśli chodzi o możliwości wydruku to maja też wielkoformatowe. Bez problemu wydrukujesz baner albo billboard.
Awatar użytkownika
Kamaz

Postautor: Mysza » pt sie 26, 2016 9:13 am

Dzięki nie znałam tej firmy, ale bardzo mi się spodobała. No teraz będzie już wszystko porządnie, jak w każdej innej firmie, bo już trochę głupio mi było, ze na spotkaniach biznesowych wszyscy wymieniają się wizytówkami, a my nie mamy. No, nie ważne, teraz już będzie ok.
Awatar użytkownika
Mysza

Postautor: Kalinka » pt sie 26, 2016 9:55 am

Nie ma sprawy.
Awatar użytkownika
Kalinka

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Własny biznes