Wyposażenie warsztatu

Wyposażenie warsztatu

Postautor: brad » ndz sie 28, 2016 7:38 pm

Witam wszystkich pasjonatów elektryczności :) Właśnie w tym temacie szukam pomocy, bo akurat jestem w tymm zakresie laikiem. Otwieram sobie mały warsztat, w których chciałbym trochę majsterkować, może trochę usług świadczyć. Ale nie bardzo wiem, jakie oświetlenie powinienem w nim zamontować, żeby wszystko grało ze sobą.
Awatar użytkownika
brad

Wyposażenie warsztatu

Postautor: laz » ndz sie 28, 2016 9:04 pm

No ja Ci mogę polecić zdecdywowanie jasne oświetlenie. Oczywiście mówie tutaj o takim, które montujesz na suficie i biurkowym, czy blatowym. Pewnie będziesz robił też prace precyzyjne, więc wtdy dobre światło jest niezbędne. Wiem coś o tym, bo jestem stolarze i mimo, że światło sufitowe jest mocne, to dodatkowe teżś jest potrzebne.
Awatar użytkownika
laz

Wyposażenie warsztatu

Postautor: brad » ndz sie 28, 2016 10:27 pm

Ja dokładnie mam taki sam fach. Każde zlecenie od klienta jest inne, dlatego też nie ma co się nastawiać na specjalizację. Myślałem, że zamontuje takie oprawy z rodzaju downlight, które polecał mi mój znajomy. Ale co do tego to już nie wiem i dlatego proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
brad

Wyposażenie warsztatu

Postautor: osełka » ndz sie 28, 2016 11:59 pm

Polecam żarówki halogenowe, które djaą mocne światło, a tego widzę, że potrzebujesz. Ja mam w garażu założone i bardzo dobrze widać. Musisz też ocenić ile tych świateł możesz zamontowac, żeby odpowiednio instalacje dostosować. Pewnie jakieś przeróbki będą potrzebne.
Awatar użytkownika
osełka

Wyposażenie warsztatu

Postautor: brad » pn sie 29, 2016 12:13 am

Mam szwagra złotą rączke, to z montażem i przeróbkami sobie poradzi :)
Awatar użytkownika
brad

Wyposażenie warsztatu

Postautor: Krasnas » pn sie 29, 2016 2:55 am

Ja akurat używam też światła od dołu. Dlatego u mnie sprawdziła się lampa najazdowa, u Ciebie też mogła by się przydac, jeśli będziesz robił jakieś roboty na zewnątrz, bo element będzie dość duży.
Awatar użytkownika
Krasnas

Wyposażenie warsztatu

Postautor: brad » pn sie 29, 2016 3:41 am

Czemu nie, może się zdarzyć taka sytuacja.
Awatar użytkownika
brad

Wyposażenie warsztatu

Postautor: taszka » pn sie 29, 2016 3:56 am

Wy tu gadu gadu, a ja Ci polecę, gdzie można kupić dobre oprawy. Zajrzyj tutaj http://www.gitmarket.pl/oprawy-do-wbudowania-led/, bo mają wyjątkowe niskie ceny i szybko wysyłają towar.
Awatar użytkownika
taszka

Wyposażenie warsztatu

Postautor: Kora » pn sie 29, 2016 5:56 am

Mój mąż mówi, że w warsztacie przyda się na pewno oprawa awaryjna, a akurat on wie co mowi, bo już w niejednym warsztacie pracował.
Awatar użytkownika
Kora

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Własny biznes