Najlepszy rodzaj toreb papierowych.

Postautor: Kora » czw wrz 15, 2016 6:27 pm

Jakie torby papierowe najbardziej Wam się podobają? Planuję włączyć je do oferty swojego sklepu – ale zastanawiam się który rodzaj może robić lepsze wrażenie. Szare, białe, kolorowe? Lubicie w ogóle dostawać od sprzedawców takiego rodzaju opakowania?;)
Awatar użytkownika
Kora

Postautor: Bazia » czw wrz 15, 2016 7:56 pm

Ja bardziej z perspektywy przedsiębiorcy, niż klienta, ale się wypowiem.;) Podobają mi się kolorowe torby papierowe Doma Pak – są naprawdę stylowe i można ładnie zgrać je ze swoim logo i grafiką. A klientom się chyba zazwyczaj takie ekologiczne rozwiązania bardzo podobają. Są mniej szablonowe.:)
Awatar użytkownika
Bazia

Postautor: Kalinka » czw wrz 15, 2016 9:56 pm

zgadzam się, popatrz sobie tutaj http://www.domapak.com/torby-szare/ – masz szerzej opisane o ofercie tej firmy, ale w tej zakładce są szare torby, które mi osobiście podobają się najbardziej.;) fantastycznie nadają się do pakowania odzieży. Jestem za i polecam wszystkim.
Awatar użytkownika
Kalinka

Postautor: Kamaz » czw wrz 15, 2016 11:32 pm

A ja myślę, że nieważne czy szare, białe, kolorowe, one w każdej wersji robią całkiem dobre wrażenie. No i przede wszystkim są przyjazne dla środowiska! Z tego co wiem różnią się jeszcze trochę typami uchwytów, są płaskie i skręcone. Tutaj nie wiem co lepsze.:)
Awatar użytkownika
Kamaz

Postautor: Mysza » pt wrz 16, 2016 1:04 am

Oba są dobre, chociaż mi osobiście bardziej podobają się te płaskie. Wydają się stabilniejsze. Ale dobry producent każdy uchwyt zrobi tak, aby wszystko pasowało i się trzymało. Co do koloru to mi się podobają opcje zadrukowania całej torby, bardzo ładnie to może wyglądać. Ale nie wiem, może to wersja bogatsza.;)
Awatar użytkownika
Mysza

Postautor: Bistrol » pt wrz 16, 2016 3:54 am

nigdy nie szkoda funduszy na marketing to się zwraca
Awatar użytkownika
Bistrol

Postautor: Kora » pt wrz 16, 2016 6:41 am

dziękuję Wam wszystkim za komentarze i za namiary na producenta. Oferta wydaje się kusząca, jestem zainteresowana…;)
Awatar użytkownika
Kora

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Własny biznes