Najlepsza hurtownia odzieży?

Postautor: Bistrol » śr lis 09, 2016 2:44 am

szukam jakiejś dobrej, podręcznej hurtowni z odzieżą, najlepiej online. Bluzki, spodnie, sukienki, buty, bielizna, akcesoria, takie rzeczy. Macie jakieś doświadczenia? Kogo polecacie? Jestem nowy w branży i jeszcze nie jestem zbyt obeznany w hurtowniach, więc liczę na jakieś dobre rady z waszej strony.:)
Awatar użytkownika
Bistrol

Postautor: Mika » śr lis 09, 2016 4:23 am

hmm, ja już mam trochę doświadczenia, bo od sześciu lat testowałam różne źródła.;) jak dla mnie najlepsze hurtownie z ciuchami po prostu muszą mieć i dobrą cenę, i dobry towar… niektórzy próbowali mi wmówić, że to niemożliwe, ale jednak dopięłam swojego.;) nie chciałabym oszukiwać swoich klientów. Popatrz sobie na przykład na ofertę wolka24.com, mają naprawdę ciekawe propozycje. Więcej nie zdradzę, bo jednak powinno się mieć jakieś tajemnice handlowe.:D
Awatar użytkownika
Mika

Postautor: Kalinka » śr lis 09, 2016 7:04 am

też znam tę hurtownię, jest naprawdę w porządku. Moje klientki bardzo chwalą sobie torebki, jakie stamtąd kupuję. Sprzedaję niedrogo, ale wyglądają ładnie i trzymają dlugo. To jednak jest w tej naszej branży tak, że klient widzi i docenia skąd mamy towar.;)
Awatar użytkownika
Kalinka

Postautor: Krasnas » śr lis 09, 2016 9:29 am

popieram, nie warto kupować z marnych źródeł… można na tym tylko stracić.
Awatar użytkownika
Krasnas

Postautor: Bistrol » śr lis 09, 2016 11:30 am

dziękuję za komentarze, podoba mi się ich oferta. Wypróbuję, może rzeczywiście się opłaci. Bo właśnie na jakości też mi jednak zależy, chcę mieć sklep dobry i tani, który spodoba się okolicznym mieszkańcom…
Awatar użytkownika
Bistrol

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Własny biznes