Na które mieszkania od dewelopera w Szczecinie warto zwrócić uwagę?

Postautor: kocica » pt mar 17, 2017 4:45 am

Hej! Poszukuję dla siebie mieszkania do kupienia w Szczecinie i mam problem ze znalezieniem takiego, które by mi odpowiadało. Najpierw oglądałam mieszkania używane, oferowane na sprzedaż bez posredników. Mieszkania te jednak nie spełniały moich oczekiwań. Większość z nich wymagała kapitalnego remontu, a ich cena nie była wcale niska. A ja chciałabym kupić mieszkanie w dobrym stanie, najlepiej nowe, i do tego w atrakcyjnej cenie. Może Wy znacie jakąś godną polecenia oferte mieszkań od dewelopera?
kocica

Postautor: komputerowiec » pt mar 17, 2017 6:44 am

Uważam, że najlepsze mieszkania od dewelopera w Szczecinie znajdują się w ofercie sprawdzonej agencji nieruchomości, a konkretnie pod linkiem http://www.hestianieruchomosci.pl/mieszkania,nowe,szczecin.html Jest to bardzo ciekawa i szeroka oferta, uwzględniająca zarówno kawalerki, jak i duże, nawet sześciopokojowe mieszkania. Myslę, że znajdziesz tam lokum idealne dla siebie. A gdybys miała problem z wyborem mieszkania najbardziej odpowiadającego Twoim oczekiwaniom, to zawsze możesz skontaktować się z oferującą te nieruchomości agencją i poprosic ich o wybranie dla Ciebie kilku mieszkań do obejrzenia.
komputerowiec

Postautor: kocica » pt mar 17, 2017 7:42 am

Chyba tak właśnie zrobię, bo jak na razie ciężko mi wytypować kilka mieszkań z tej oferty do dalszej selekcji. Ale polecona przez Ciebie oferta jak najbardziej mi się podoba. Nie sądziłam, że w Szczecinie znajduje się tak dużo mieszkań od dewelopera do wyboru. A co wiesz na temat firmy, która zamieściła ofertę tych mieszkań w Internecie?
kocica

Postautor: komputerowiec » pt mar 17, 2017 7:53 am

Firma nazywa się Hestia Nieruchomości i wyróżnia ją profesjonalizm oraz doświadczenie w obrocie nieruchomościami. Oprócz mieszkań na sprzedaż w jej ofercie znajduja się również domy oraz działki. Firma posiada dwa oddziały – jeden w Szczecinie, a drugi w Stargardzie.
komputerowiec

Postautor: kocica » pt mar 17, 2017 8:44 am

Rozumiem. Zdecydowałam, ze skontaktuję się z nimi i poprosze o wybranie dla mnie kilku mieszkan do obejrzenia z ich oferty.
kocica

Postautor: komputerowiec » pt mar 17, 2017 9:30 am

To fajnie. Może się okazać, że gdy tylko wejdziesz do któregoś mieszkania, poczujesz się w nim tak dobrze, że będziesz chciała już w nim zostać :)
komputerowiec

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Własny biznes