Wynajem samochodów

Wynajem samochodów

Postautor: cisco » wt wrz 13, 2016 12:40 am

Cześć. Chciałbym wynająć samochód z okolic Poznania, z jakieś dobrze zaopatrzonej wypożyczalni samochodów. Możecie mi coś dobrego polecić? Będę wdzięczny za Wasze rekomendacje ;) najlepiej taką naprawdę bardzo dobrze zaopatrzoną w bardzo dobre pojazdy. Polećcie coś proszę!
cisco

Wynajem samochodów

Postautor: Krasnas » wt wrz 13, 2016 2:49 am

Prosto i na temat, wejdź sobie tutaj: http://torcar24.pl/ pod tym linkiem znajdziesz suepr wypożyczalnie samochodów. Spokojnie możesz tam wynająć najwyższej jakości auto za naprawdę śmieszne pieniądze. Mój szwagier jakiś czas temu wypożyczył od nich auto i cóż.. naprawdę taka bryka.. a jak mi powiedział ile za nią płaci, to aż nie do wiary jak niskie ceny za wynajem mogą być..
Awatar użytkownika
Krasnas

Wynajem samochodów

Postautor: Kilof » wt wrz 13, 2016 4:41 am

Jeśli chodzi o wynajem aut, słyszałem że sam Poznań ma znakomitie opinie ;) można tam znaleźć jedne z najlepszych wypożyczalni, za właśnie śmieszne pieniądze ;) nie dziwi więc, że dużo osoób nawet dojeżdża kawałek żeby wynająć auto..
Awatar użytkownika
Kilof

Wynajem samochodów

Postautor: komputerowiec » wt wrz 13, 2016 7:05 am

Potwierdzam ;) jak wynajem auta to tylko z Poznania. Tanio, świetna flota i zero większych formalności. Miałem przyjemność wypożyczać sporo aut z tego salonu i naprawdę mocno polecam !
komputerowiec

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Problemy przedsiębiorców