Nadruk?

Nadruk?

Postautor: Kilof » wt paź 04, 2016 6:13 am

Witam wszystkich. Chciałbym tak zapytać.. czy faktycznie nadruk na reklamówach, opakowaniach itp. ma takie znaczenie? Bo nie wiem czy warto w to inwestować, a słyszałem, że jednak można takie coś nieźle wykorzystać w celach promocyjnych. Także jestem ciekaw czy ktoś tutaj na forum ma jakieś doświadczenie z tym związane i może coś doradzić?
Awatar użytkownika
Kilof

Nadruk?

Postautor: Bard » wt paź 04, 2016 7:28 am

No u nas w firmie jest mnóstwo opakowań foliowych i naprawdę bardzo dobrze się sprawdzają właśnie jako budowanie marki i pozytywnego brandu. Także jak coś to nie powinieneś nawet się zastanawiać i zainwestować w takowe ;) produkty z nadrukami są naprawdę bardzo dobre ;) zostawiłem Ci odnośniki gdzie akurat ja robię najwięcej zakupów ;)
Awatar użytkownika
Bard

Nadruk?

Postautor: Kamaz » wt paź 04, 2016 9:14 am

Mnie interesują ekologiczne torby z nadrukiem, bo lubię mieć poczucie, że dbam o środowisko naturalne. Tym samym właśnie w takie inwestuje. Kupuję je bardzio tanio z tej stronki internetowej, polecam ;)
Awatar użytkownika
Kamaz

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Problemy przedsiębiorców