Nowy system do obsługi magazynu

Postautor: laz » wt paź 25, 2016 12:26 am

Mój magazyn się coraz bardziej rozwija i mam wrażenie, że nikt już nie panuje nad tym co tam się w nim znajduje. No masakra jakaś. Niby mamy jakiś program do zarządzania, ale to jest takie proste i małe, że może się sprawdzi do magazynu w sklepie osiedlowym, a u nas już wysiada. Jakieś rady?
Awatar użytkownika
laz

Postautor: meller » wt paź 25, 2016 2:47 am

No słuchaj systemy magazynowe w tej chwili są tak rozwinięte, że raczej nie powinieneś mieć żadnego problemu z tym, żeby jakiś znaleźć. Tylko trzeba po prostu trochę poszukać i wiedzieć czego się konkretnie chce do swojego magazynu
Awatar użytkownika
meller

Postautor: rybka » wt paź 25, 2016 3:13 am

A ja może nie będę mówiła ogólnikami, tylko Ci od razu polecę www, na której system magazynowy WMS odkryje wtedy wszystkie tajemnice przed Tobą. Na hkk-consult.pl się dowiesz wszystkiego na temat takich systemów i zadowolony będziesz na pewno
Awatar użytkownika
rybka

Postautor: laz » wt paź 25, 2016 5:29 am

O super, właśnie chodziło mi o jakieś konkretne rozwiązanie, które bym mógł zastosować u siebie i być z tego zadowolonym. Oby mi się wszystko udało tak dokładnie jak to sobie zaplanowałem.
Awatar użytkownika
laz

Postautor: meller » wt paź 25, 2016 6:33 am

Widzisz, koleżanka Ci podała od razu gotowe rozwiązanie, z którego możesz skorzystać :)
Awatar użytkownika
meller

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Problemy przedsiębiorców