Specjalistyczna oferta kosmetyczna dla mężczyzn.

Postautor: komputerowiec » wt paź 25, 2016 10:29 pm

Panowie i panie podobno do gabinetów kosmetycznych nie tylko kobiety się zapuszczają. Mam kilku znajomych, którzy chodzą zadowoleni, bo ich wygląd się poprawił. Dowiedziałem się, że odwiedzają gabinety kosmetyczne i to dość często. CZy faktycznie są tam oferty dla mężczyzn, czy panowie próbują mi coś ściemniać.
komputerowiec

Postautor: kocica » wt paź 25, 2016 11:49 pm

Widac, że nigdy nie byłeś w żadnym gabinecie, a warto się wybrać i zobaczyć co tam można znaleźć, dostać i wybrać. Jest tam mnóstwo zabiegów pielęgnacyjnych, które są przeznaczone po prostu dla ludzi, którzy dbają o siebie i o swoją skórę. Również dla panów. Wiekszosc to te same zabiegi, które wykonuje się u kobiet.
kocica

Postautor: Kora » śr paź 26, 2016 12:49 am

No tak, te same zabiegi, ale trzeba zaznaczyc, ze skóra panów jest nieco inna i trzeba troche bardziej nad nią popracować. Ale efekty są takie same. Jest na przykład zabieg mikrodermabrazji, który powoduje, że stary naskórek jest usuwany, a pojawiają się jej nowe warstwy. Polecam także dla panów
Awatar użytkownika
Kora

Postautor: komputerowiec » śr paź 26, 2016 1:15 am

No właśnie o skórę mi chodzi. Nie ukrywam, że nie stosuje kremów na noc, z resztą i na dzień nie stosuje. Jakoś nigdy mnie do tego nie ciągnęło, chociaż mam świadomość, że włwąsnie w ten sposób powinno się o skórę dbać.
komputerowiec

Postautor: cisco » śr paź 26, 2016 3:19 am

Nie ma się czego wstydzic i przede wszystkim czego bać. Zabiegi w gabinetach kosmetycznych to coś normalnego i dla facetów. Jak nie zadbasz o siebie teraz to kiedy masz zamiar. Właśnie teraz należy zadbać o skórę, żeby opóźnić procesy starzenia i tak dalej.
cisco

Postautor: komputerowiec » śr paź 26, 2016 4:00 am

W sumie to masz rację, tylko gdzie są najlepsze usługi tego typu, bo jak się domyślacie to w tym temacie w ogóle się nie znam i raczej trudno mi będzie ucelowac w coś konkretnego.
komputerowiec

Postautor: Bazia » śr paź 26, 2016 4:53 am

Spróbuj kolego tutaj http://lenis.pl/ to gabinet, w którym dostaniesz praktycznie każdy rodzaj zabiegu kosmetycznego. Co więcej każdy specjalista jest profesjonalistą i wytłumaczy Ci sens i sam przebieg zabiegu.
Awatar użytkownika
Bazia

Postautor: komputerowiec » śr paź 26, 2016 6:38 am

Czyli jednym słowem trzeba klienta uspokoić przez zabiegiem, żeby z fotela nie uciekł :))))
komputerowiec

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Problemy przedsiębiorców