Czy znacie tę firmę?

Czy znacie tę firmę?

Postautor: kocica » pt paź 28, 2016 12:19 am

Cześć. Szukając ofert systemów konferencyjnych, trafiłam na stronę providio.pl. Czy ktoś z was może korzystał z jej usług, tj. zlecał instalowanie takiego systemu albo przynajmniej kupował jakieś pojedyncze urządzenia? Oferta wygląda bardzo solidnie, ale niskie ceny sprawiają, że wolałam zapytać, czy ta firma jest godna zaufania. W przypadku takiego sprzętu nie ma miejsca na wpadki :)
kocica

Czy znacie tę firmę?

Postautor: Kora » pt paź 28, 2016 12:55 am

Nie wiem, nie pomogę
Awatar użytkownika
Kora

Czy znacie tę firmę?

Postautor: komputerowiec » pt paź 28, 2016 2:53 am

Kiedyś przeglądałem tą ofertę i wg mnie jest jedna z lepszych, jak w przyszłości będę poszukiwał sprzętu tego rodzaju to ta oferta na pewno będzie jedną z pierwszych jakie wezmę pod uwagę, no albo jedyną jeśli nic się nie zmieni i na rynku nie pojawią się równie korzystne oferty :) wiec jak bym kupował
komputerowiec

Czy znacie tę firmę?

Postautor: kocica » pt paź 28, 2016 3:50 am

Właśnie też uważam, że jest najkorzystniejsza jak tak porównałam kilka ale chciałabym zasięgnąc opinii kogoś kto korzystał już z tych usług
kocica

Czy znacie tę firmę?

Postautor: komputerowiec » pt paź 28, 2016 4:03 am

No ale o co ci właściwie chodzi? Oferta szeroka, ceny bardzo dobre, a sprzęt od najlepszych możliwych producentów, po prostu nic nie może nie zagrać :) i to dosłownie
komputerowiec

Czy znacie tę firmę?

Postautor: kocica » pt paź 28, 2016 6:58 am

Np. jak wygląda sprawa z serwisowaniem i gwarancjami, czy nie robią jakichś problemów, jakie są terminy realizacji itp.
kocica

Czy znacie tę firmę?

Postautor: Bazia » pt paź 28, 2016 9:00 am

Ja znam dość dobrze tę firmę, a konkretnie oni zajmowali się wyposażeniem sali konferencyjnej w firmie, w której pracuję. Firma poważna, więc na pewno nie wybraliby wątpliwej oferty więc chyba już samo to jest dobrą rekomendacją dla wszystkich innych potencjalnych klientów :) było to już jakiś czas temu, wszystko jak do tej pory działa super, zmiana jest bardzo duża, duże ułatwienie, bo do tej pory był jakiś przestarzały system z fatalnym nagłośnieniem haha. Co do awarii to się nie wypowiem bo z tego co wiem jeszcze nie było ale zlecenie zrealizowane bardzo szybko i sądzę, że z niczym nie powinno być problemów
Awatar użytkownika
Bazia

Czy znacie tę firmę?

Postautor: kocica » pt paź 28, 2016 11:49 am

Dzięki wielkie, własnie o taką merytoryczną wypowiedź mi chodziło :) skoro twoja poważna firma się zdecydowała to chyba i ja nie powinnam mieć wątpliwości :) dzięki za rozwianie ich
kocica

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Problemy przedsiębiorców